Bolo by fajn, keby sa takí, ako on...radšej nevyjadrovali.
Bolo by fajn, keby sa takí, ako on...radšej nevyjadrovali.
Viem. No tuším sa "konzultuje" s operátorom. Ten odhadne, či treba poslať sanitku alebo nie (možno sa mýlim).
Prehnať RZP a navštíviť pohotovosť - sú dosť rozdielne polohy.
To "tele" s odborníkom sa tuším práve zavádza (?).
Ak som správne pochopil, 5 eur. V špitáli 25. Ako NEpediater a už vôbec nie slovenský predpokladám, že ak dieťa zostane v nemocnici...tak azda nič (?).
Vážne? Zúčastníš sa? Ja by som aj bral.
*****, takéto baraniny/koniny milujem. A kto sú "oni"?
S telefonickou konzultáciou mám problém aj ja. Iste, je to príznačné pre...retro.
Od detstva som videl robiť deda, tetky, ich manželov...a sám som niečo odkrútil. Chcem vidieť pacienta, darmo. Ale ja neznášam ani mobily. Pijú mi krv.
Také jednoduché to azda nie je. Žiadajú aj viac...aj menej. Má to veľa odtieňov.
Akési "zákony" sú pre normálneho človeka pomerne v ****. Termínom "zákon" sa operuje iba keď je zle. Ja som sa teda počas 40 ročnej praxe nikdy neoháňal zákonmi. Ak niečo funguje...načo?
Rázsochy nikdy neboli "rozpracované", akýchsi 70% (vrátane tvojich technológií) - je neskutočný blud.
Boli to iba základy...a aj tie neviem, či úplne odstránili.
Problém je, že asi všetky veľké nemocnice sú už po životnosti. Tú slávnu "koncovú" Slováčisko repovitý asi ani nepostaví. Iba ak by prišli Mimozemšťania.
Trepať moňašoviny...na to by vás bolo. Ja? Nie som tým, kto má vyliečiť slovenské zdravotníctvo.
Keď loď naberá vodu, logicky klesá...až na dno. Vtedy sa už zachrániť nedá ani čarodejníkmi. Plátať loď na dne...kto to kedy videl?
Slovenské zdravotníctvo je pod hladinou. Systém sa rúca od nežnej. Nepomôžu čiastkové riešenia, ani zvyšovanie platov. Kolaps.
Skúste nájsť ambulantného neurológa. Teda fungujúceho cez poisťovne. Neurológovia sú, no skoro všetci: platba na drevo. Atď.
Vnímam toto celkom nezaujato - ako človek, ktorý sa nenarodil v ČSSR, ale má celoživotné skúsenosti z viacerých krajín, kde bol súčasťou zdravotníctva. Také čosi ako v SR...sa v civilizovanom svete hľadá ťažko.
A čo si chcel povedať? Lebo...akosi to nemá zmysel.
Poznáš to tam? Tak snor a zistíš.
Nie, nemlčali ani vtedy. A Miša netreba obhajovať útokmi na Jana či Márišku.
Zober bačkory a daj si nimi sériu fliaskania. Bez obáv, neosprostieš.
Fakt? Veď ty si to rád robíš sám.
Bla-blabla...blááá
Genitálne. Máš ešte niečo podobné? Sem s tým.
To by im ako pomohlo? No a otrepané slávne slovenské "mali by"...to je úžasné.
Tak to teda urob, ono sa to nespraví samé. Ministri nefungujú samostatne.
Oberkoniny na N-tú. Séria príklepov čelom o skriňu + fliaskanie chodidlami.
Trepeš až sa ti práši zo všetkých otvorov. Zdravotníctvo nabralo tento kurz hneď od nežnej.
Tu nemôže byť ani náznak spravodlivosti. Nedá sa to vyvážiť.
Odporúčame