Je to rasistický titulok. Aj táto pieseň/video:
Je to rasistický titulok. Aj táto pieseň/video:
??? V Južnej Amerike je "zlé" publikum? Sú iba hluční, vášniví.
Inak neviem, čo má Zverev byť "hrdý" alebo nie na nemeckú históriu. Predsa jeho predkovia vtedy žili v ZSSR. Aj jeho brat sa narodil v ZSSR. Iba on jediný sa narodil v Nemecku. Keby sa narodil v Číne, hanbil by sa za čínsku históriu alebo čo? Je to priškvarenec.
Tak predsa, je tu celkom slušný článok o včerajších zápasoch. Zrejme bol súboj dňa Zverev - Sinner (ten som nevidel). Bude azda dnes skrátený záznam.
Chalani hrajú kvalitný tenis, som spokojný s úrovňou výkonov. Nepamätám si, že na US Open zvykli byť horúčavy. To je typické pre AO.
Písať paratenisové maňoviny, na to by vás bolo. Spravodajstvo z US Open, analýzy zápasov - zo už nie. Ale tunajší bačkoristi a kelňáci to vlastne nepotrebujú.
Ty si im meral prietok v gágoroch? Napr. Ráž povedal pár rokov po havárii, že práve začal piť extraligu.
Tak prestaň závidieť a pridaj sa.
Tvoj názor (je pozitívne, že si ho ocharakterizoval ako skromný) nie je podstatný.
Ale odpoviem: pôjde (ak sa už pohreb nekonal). Toto ťa trápi? Čoskoro prestane.
Už si sa prebudilo, stačilo. Priškvarenô si ako babkina panvica.
Alebo slečna vládna radkyňa.
Daj si sériu preplieskancov. Školstvo si buduje reputáciu desaťročia. Občas aj stáročia.
Dám sem (dúfam) posledný o atletike...keďže ignorovať MS je trestuhodné.
Médiá na atletiku úplne kašlú. Pritom ide o kráľovnú športu. A navyše...Slovensko má dvoch elitných komentátorov atletiky. Nemám rád slovenský tenisový komentár, to je subnorma. Česi majú Škorpila, no ten už má 78 rokov. Obchenduje okolo neho akýsi Ondro, no mladých niet. Keď sledujem na SVK, počúvam toto.
No ale...Juck a Stano sú extratrieda. Pamätám si ich spoločné komentovanie, to bolo ako kvalitné dueto. Zrejme sa rozkmotrili, Stano už nekomentuje. Teda toto podujatie komentuje iba Juck. Alfons je svetová špička, má prehľad, vníma, čo sa deje perfektne...a má aj veľmi dobrý hlas. Aj Stano S. má veľmi dobrý hlas...prehľad tiež.
V žiadnom inom športe v SR nie sú tak dobrí komentátori ako v atletike. Tá dáma asi Slováka nezaujíma. A ak nezaujíma...je zbytočné ponúkať super-kvalitu.
Vám dvom je evidentne veľmi zle. Azda je RZP na ceste. Od volieb 2023? Tie tuším ešte neboli. Zo Slovenska odchádzajú dôchodcovia? Tie sanitky nasmerujem na najbližšiu psychiatriu.
No ale...zdá sa, že ľudí ku***/fffsky baví hrabať sa v minulosti. Mišo to, Anča hento...a Ďuro bol ešte horší.
Myslím, že Zuza nič také nepovedala, skreslili sa jej slová. Ak sa nemýlim, bolo to čosi o nemocniciach...ale to by som sa aj ja bál zaľahnúť do slovenského špitála. Smrti sa báť netreba, tá príde tak či onak.
Kvality zdr. starostlivosti sa báť človek musí. Nebojí sa iba vadný.
Psychológovia toto vedia odstrániť? Nemám taký pocit. Je veľmi citlivá, takú má povahu.
OK, možno je precitlivelá a možno sa na tom dá popracovať. Športovec musí byť odolný.
Pekne som si zaprotirečil, klaňačka. Nechám to ale svietiť. Netuším ako to s ňou je.
To sú ale riadne baraniny až kompost.
OK. MOL môže vlastniť čo chce, OMV tiež. To sa Slovenska netýka. Šlohnúť Slovnaft a predať...to už je iná pesnička. Podobne ako VSŽ a iné mega-podniky. To si (možno) Slováci nemali dovoliť.
Faktom je, že "privatizácia" sa udiala úplne všade v postkomunistickom svete. To aby som nekrivdil iba Slovákom ako oberpokakancom. Nechali ste sa ošklbať a stiahnuť z kože. Používam druhú osobu, nebol som nikdy občanom SR/ČR. Vnímal som to ale celkom jasne.
Dúfam, že máš fotky šéfa polepené na všetkých stenách a dverách. Aj na nočnom stolíku - na dobrú noc pusa. Tie všelijaké "štatistiky" sú dobré na zásun medzi polky.
Ako sa žije? Pohoda? Mne sa zdá, že nie pohoda. A za to sú vinní všetci, aj ty.
Keď som ako 19 ročný prišiel do ČSSR študovať, už v prvom ročníku som sa dozvedel, že zdravie je stav úplnej fyzickej, psychickej a sociálnej pohody.
Vtedy som si uvedomil, že zdravý nie je nikto. A ten, kto sa cíti byť zdravý - je úplne chorý.
Žiadnych 12 rokov, ťahať kam treba sa dalo viac ako 30 rokov.
To sa zatočilo v tvojej hlave.
Odporúčame