*****, tu sa nedá písať. Naskakuje úplne sedlácky z ľavej strany reklama.
Wimbledon pre bežného Slováka skončil. Vlastne, Slováka už nezaujímajú ani domáci hráči. Sledujú iba mesiáša.
*****, tu sa nedá písať. Naskakuje úplne sedlácky z ľavej strany reklama.
Wimbledon pre bežného Slováka skončil. Vlastne, Slováka už nezaujímajú ani domáci hráči. Sledujú iba mesiáša.
Nepotrebujete, máte dosť iných...ešte horších.
A kto na Slovensku nechce peniaze? Zrovna Martinka sa vám zachcelo fliaskať? Borisko so základnou školou má 150 firiem a miliardy. To je v pohode?
Ak je niekde docent...tak sa už uplatnil. Je to síce iba politológia...ale kto by chcel robiť?
Asi sú neodolateľní. Taká Verona...kto by si nedal povedať? Z druhej strany Hlina...sendvič ako má byť. Kto by nezávidel tomu v strede?
Je taký "príbeh"...fakt neviem, či som to zažil alebo kdesi v šírom svete počul (možno je to slovenský príbeh, všetkým známy). Cigáň bije cigánku, ja sa jej zastanem (neviem, čo je to zastať sa, viem iba spacifikovať). A ona sa mi pustí do vlasom: ty *****, čo biješ môjho chlapa? Už viem, čo je to "zastať sa"...zostať v bezpečí. Fyzicky zasiahnuť...to môže bolieť.
Čo som tým chcel povedať?
Neviem, čo tu stvárajú...neukryli ťa. Polícia? Ja som polícia, ja som srdce polície. Iste, nie celé...jedna malá bunka polície (nie slovenskej).
Nejakých pár rokov som slúžil v protiteroristickej jednotke, čo som tu spomenul tiež asi 5-tisíckrát.
Inak, chýba vám elementárna objektivita. Chalan, ktorého meno je v titulku mierne zmenil farbu. Vám to prekáža oveľa viac ako kradnutie či vraždenie. Pre mňa nepochopiteľné.
Nebudem sa s tebou baviť. Nehovoril som o "predchodcovi", ale asi o 20 rokoch odbojovaných proti fašizmu. Áno, aj z matkinej strany, ktorá so Slovenskom nemala nič spoločné.
Teraz ťa dávam medzi ignorovaných.
Napísal som, že dedo bol vdovec. Ale ja nie som téma.
To práve potvrdzuje moje slová. Aj úplný laik má možnosť stať sa šéfom rezortu, o ktorom nemá šajn. Nespomenul som predpoklady, ani kvalifikáciu.
Príkladov je tak veľa, že ich nebudem spomínať. Skôr by som povedal: čím nemtavejší, tým vhodnejší.
Iste, to ma predurčilo na to, aby som pokračoval.
Stará pani je ale stále rovnako zafarbená. Hentí dvaja exoti menia farby lepšie než chameleón.
Nerád by som sa dotkol povstania, ktoré trvalo tri mesiace. Vždy viac ako tri dni. Alebo tri dni PO.
Váž slová. Dedo z otcovej strany so synmi (vtedy už mladý vdovec) odišli z fašistického Slovenska a nikdy sa nevrátili. Chlapci (otec a strýko) lietali za RAF počas celej vojny. To som tu za 15 rokov napísal aspoň tri tisíckrát, až som išiel na nervy. Takže, pozor na Adolfa.
Kremáciu som spomenul v súvislosti s rekreáciou. Sám volím kremáciu ako odchod svojho tela. Žiadnu "deportáciu" som nespomenul...možno nikdy v živote. Dúfam, že to už nezopakujem.
Platí, že o statočnosti Slovákov nemám zrovna..."dobrú" mienku.
100 rokov bez boja, nechať sa ohýbať, okrádať...žiadna sláva. Iste, aj po nežnej to tak bolo a je. Ale v takýchto debatách ste odvážni a jednotní - čo sa mi dosť protiví. Inak, chalana v titulku si nevážim ani ja. No primárne si nevážim "férovku" všetci na jedného. Vtedy sa zastanem bitého - bez ohľadu kto to je.
A je to: ovady, osy a komáre sú preč. Opúšťam tento priestor. Dezinsekcia dokončená. Deratizér príde.
Otrepané ako babkine bombarďáky. Daj niečo vzletnejšie, inventívnejšie.
No teda, to sú slová na úvahu. Anonym sa znemožňuje...to je fantázia.
Priateľu, som potomok protifašistických bojovníkov.
Ty si sa ale dúfam teraz spotil?
Odporúčame