Nie, rastlina.
Nie, rastlina.
Toho vyššie treba pomýliť. Síce mu ťahá prievan cez uši...ale aj tak.
Človeku je celkom dobre...kým do neho ryba/paryba NEkopne.
Opravujem. Z brehu bezpečne, z lode nie.
Má predsa nick bobor. Takže...Ale tuším som si to poplietol s vydrami. Je to každopádne analógia. Neviem, či žralok nechá viditeľné zviera na hladine len tak. Nemal som stretnutie so žralokom.
Veľrybu som videl párkrát. Bezpečne som sa zrovna necítil.
Úžasné. Tu už rozlišujeme medzi A a B. 1 a 2 je ťažšie? Skúsime?
Asi mu je s nimi dobre, rozumejú si. Videl si ako sa bobry držia za ruky a nechajú unášať na mori? Roztomilé.
Pohoda...klídek, tabáček.
Ak má skúsenosti, prečo by si mal pozerať priškvarené videá? Videá sú pre írečitých repovitých.
Nič. Iba ak otvormi.
Ty si prežil. Kŕče ale máš.
Predpokladám, že nemáš mozek medzi ušami.
Čo má doga so žralokmi? Daj si sériu príklepov čelom o radiátor.
Jasné. Útočili by aj na súši. Všetko by požrali.
A nie je jedno či bol mladý alebo starší? A ty si kto, aby si posudzoval kvalitu smrti? Pre mňa je to napr. pekná a príjemná smrť.
To je dobre alebo zle?
Nebola kvalita, mizerný tenis.
Du bist ein žralokár? Žralokológuš?
Kvalita nie je daná číslami ani úspechmi. Aká bude...to sa uvidí. Nie, nie je daná vopred.
Odporúčame