Možno si videl vycvičených cicavcov - pochybujem, že bojových.
Hmyz môže byť necvičený...ale škodiť dokáže rôznymi spôsobmi.
Možno si videl vycvičených cicavcov - pochybujem, že bojových.
Hmyz môže byť necvičený...ale škodiť dokáže rôznymi spôsobmi.
Neviem. Časť mojej duše je policajná a zásadne stojím na strane polície. Bol som zásahovkár protiteroristickej jednotky a tak do zostane navždy. Nie v SR/ČR.
Aby som nebol zaujatý, existuje výrok "buzerovať a pokutovať", čo platí všade. Nie je to slovenská špecialita. Ale občas by to chcelo aj pozitívne nakopnúť. Iste, aj technicky (nie iba niekoho postreliť alebo seba samého). Politiku ja nechám tak, je to mimo mňa.
No, páči sa mi tento prístup. Palec hore.
Kábel je dobrý vždy. Aj všade.
Tak...ospravedlniť sa je na mieste. Myslel som si, že si robíš srandu. Takže: ospravedlňujem sa.
Tak skúšam: aj po rebríku ľudia lezú dobrovoľne a môže padnúť a zabiť sa. Nehovoriac o pokrývačoch striech. Dokonca aj umývať podlahu je životu nebezpečné.
OK. Toto skutočne neviem, aj keď sa považujem za "dieťa mora".
A ako sa to "ponorili"? Toto si musím niekde overiť, za celý dosť dlhý život som o tom nepočul.
Toto? Šuviks. Slováčisko podaroval Rozinovi perlu, Inchebu. Navyše sa vraj staral o lukratívne vinohrady nad Bratislavou...nikto o ne nemal záujem. Tak sa obetoval a "vydržal" ich.
Toto ma pri Slováčiskovi repovitom bolí...nechá sa dojiť. Fliaskať a bičovať. Šklbať, drať z kože. Prečo? Pre Boha - prečo?
Sorry, to vyššie som napísal zle. Najhlbšie je cca 11 km. Tam sa čosi dostane, neviem čo. Do 4 km sa dostane kapsula, kde môžu byť ľudia. Nie je to ponorka, neviem, ako to správne nazvať.
Zrejme sa to nepohybuje po akomsi lane. Ale lodí, ktoré ju sleduje azda nemôžu uletieť do veľkosti Belgicka. Alebo aj môže.
Malo by to pekne ísť dolu...a späť. Dnes sa objekty navádzajú na tisíce km s neuveriteľnou presnosťou. Oceán je sila, Vesmír ale tiež.
Neviem, čo tu máte za problémy s akýmsi káblom či lanom. Nebola to ponorka, tak by som tú "vec" nenazval. Hlboký ponor sa robí po vedení káblom/lanom...ale u jednotlivca, človeka.
Toto malo klesnúť do veľkej hĺbky a vrátiť sa hore. Už to tak dlhšie fungovalo. Teraz sa niečo pokazilo.
Skoro všetko ľudia robia dobrovoľne a môžu pri tom zomrieť. Skús znovu.
Hlodavec...to mal byť príklad lovnej/koristi. Dravec sa samozrejme musí čímsi živiť. A ak je už raz dravec...tak nie je ochranca zvierat.
Poľovník môže konvertovať na ochrancu.
Miluješ ma, že? Prezraď svoj úprimný vzťah. Láska je láska.
Gratulujem, odhalil si ma. Si nekonečný.
Dobrú noc. Rešpektujem, že si slušný.
Casper Ruud...to meno si treba pamätať. Nemá postavu, nerobí cirkus. Hrá úplne iný tenis. Možno nie je divácky atraktívny.
Nie, kvalita zápasu bola mizerná. Je nepodstatné kto hrá. Chceš mená alebo muziku?
Ja rozhodne dobrú muziku.
Úžasné, genitálne. Daj si ešte čaju. Iste, odspodu.
Niečo tu nefunguje. Tak ešte raz:
Má predsa nick bobor. Takže...Ale tuším som si to poplietol s vydrami. Je to každopádne analógia. Neviem, či žralok nechá viditeľné zviera na hladine len tak. Nemal som stretnutie so žralokom.
Veľrybu som videl párkrát. Bezpečne som sa zrovna necítil.
Genitálne, objavné.
Odporúčame