Výborne. Som rád, že si mi to oznámil.
Výborne. Som rád, že si mi to oznámil.
Tie oberhrúbky sem tlačíte schválne alebo neviete gramatiku? Čo text, to brutálna gramatická chyba. A to hneď tri nicky. Viem, že píšete moňašoviny, no to sa dá aj spisovne.
Tam u vás na Kysuciach ste samý kľuďas alebo naopak? Mal empajrového za nohu stiahnuť dolu a nakopať do rozkroku a gebule.
Ozaj, "ozajstný" Kysučan musí byť rodený, origoš?
Rozhodca v takýchto situáciách musí ísť dolu. Takí Zverev alebo Tsitsi preháňajú empajrových aj pri úplne jasných dopadoch, niekedy aj v dvoch výmenách po sebe. Tuším od budúceho roka úplne zrušia vizuálnu kontrolu dopadu, bude to iba na elektronike (aj na antuke). Tento rok to mixujú aj na Mastersoch, niekde bol na antuke jastrab, inde nie. Potom sú aj hráči zblbnutí.
Chalan prestal hrať, hlásil aut. Kedy ak nie vtedy ísť dolu. Nakopať takého empajrového.
Je to rodený Švéd. Okrem rasizmu nemáš nič? Napr. o tenise? Lebo toto je tenisová téma. Písať moňašoviny, na to by vás bolo. Ale neviete ani prečo sa nehrá lopatkou na uhlie a prečo loptička nie je kocka.
Ymera poznám ako milého, slušného chlapca. Aj teraz sa po všetkom pekne, priateľsky pozdravil so súperom. Sankcionovať treba toho na empajri.
Chalan mal pravdu. Aktuálne je na antuke buď jastrab...alebo empajrový ide pekne klasicky skontrolovať. Dokonca sa unúvajú ukázať aj 20 cm aut, kedy je to ozaj vyslovene buzerácia od hráča. Toto bola tesnotka.
Dám toto ešte raz hore, aj keď pre toto "osadenstvo" sú atraktívne iba témy o priškvarenej slovenskej pseudopolitike a vojne na U. Predtým dva roky iba covid a "opatrenia".
Toto je debata pre ozembuchov a trubirohov. Totálny kompost.
Toto som nevidel nikde na svete. Všetci vidia, čo sa deje...a plátajú, lepia, robia "reformy". Keď je niečo pokazené, opotrebované, zateká...nedá sa plátať. Ani mŕtvoly sa nedajú oživovať.
Muselo by vzniknúť nové, paralelné zdravotníctvo...a o to sa Slováčisko ani nepokúša. Symbolom sú azda Rásochy.
Alcaraz pôjde tak či onak od pondelka na čelo rebríčka. Pre mňa osobne je to úplne nezaujímavý fakt. Zaujímavý je 23 ročný challengerový tenista z druhej stovky...ktorý predvádza čary a kúzla. 23 rokov nie je úplne málo a taký prienik nebýva vôbec bežný. Videl som ten zápas a bavil ma. Výhru som doprial Maďarovi.
Keď v tajbrejku prehrával 4:1, čakal som klasiku: favorit sa prepotáca do tretieho setu a autsajder to potom ľahko odovzdá. Nestalo sa, prekvapenie turnaja otočilo ešte tajbrejk a zápas skončil v dvoch setoch.
Tenis dávno nie je šport pre akúsi "elitu".
Úžasne bystré. Ak niečo robím ako jediný na svete, azda mne to nemá kto urobiť. To by si chcel, aby som si mozog transplantoval sám? Vidím, že tebe som už skasíroval 200.000, no zrejme si si ako náhradu za sajrajt medzi ušami vybral pazderie a piliny. Teraz takú tekvicu môžeš používať ako piecku, na kúrenie.
Mal som ti odporučiť osvedčenú klasiku, príklepy čelom o dlažbu a stenu. Asi by nepomohlo, no aspoň by si vedel, prečo ti je zle a v hlave duní.
Čo ty vieš kto je pripravený. Snáď hasiči a pionieri. Hasiči ale majú svoj pokrik: do P hasiči, dneska sa necvičí!
Podvodom dokáže vyhrať iba Erdi. Súper nie.
Nie. Ten nechutný termín nepoužívam. Máš problém s I? Navštív ma.
Som strašne drahý, no vraj dobrý. Transplantácie mozgu robím jedine/jediný ja. O akejsi I sa baviť nebudeme, iba o prachoch. Môžeš si ale vybrať zmes hydiny a zeleniny.
Fajn. Článok je hlúpy alebo "debata"? Článok je na môj vkus nadpriemerný.
Debata...ako vždy bačkoristická. Iste, do debaty som zamontoval veľa vlastných konín. Keď píšem "rozumne"...nikto sa nechytá. Treba sa prispôsobiť spodine.
Gratulujem. Si bezkonkurenčne najnechutnejšie stvorenie v galaxii.
Neviem, prečo sa tu používa termín "kritika". Asi ľudia nevedia, čo to je. Súdruh, ktorého meno svieti v titulku (hnusí sa mi spomenúť to meno) je zlý, deštruktívny, egocentrický maniak.
20 % slovenskej populácie (to je iba 1 z 5) evidentne oslovuje. Neviem čím, zrejme nenávisťou. Jasná škodná. No ale...vadné osoby vždy hýbali históriou. Asi žiaden líder nebol "normálny".
Randiť, to je čosi ako prechádzať sa a držať za rúčky? Romantické.
Odporúčame