Kto robí, nemá čas zarábať. To ťa komunisti nenaučili? Vlastne...oni to tiež nevedeli. To je postkomunistická anomália. Ani na "Západe" to nevedia.
Kto robí, nemá čas zarábať. To ťa komunisti nenaučili? Vlastne...oni to tiež nevedeli. To je postkomunistická anomália. Ani na "Západe" to nevedia.
To by len bolo, veď oni pri protiútoku berú nohy na plecia.
Ja som pochopil, že sa uvažuje o celoplošnom zavedení. Ja osobne by som každej MPJ strčil do kufra auta samopal a brokovnicu. Ale možno je lepšie, že to nemajú. Chvíľu museli vláčiť so sebou ten samopal (útočnú pušku) a zabúdali to kde sa dalo. Tak sa od toho upustilo.
Tu nie sú slová, iba erdžanie, mékanie, kotkodákanie, kvičanie. V hospodárskom dvore to znie lepšie.
Jo...ale tunajšie komposťákoviny, resp. prdenie hubou, ktoré demonštrujú bačkoristi a kelňáci bohvie prečo nazývaní "diskutéri" - to nie je tlač. A často ani slovo, iba vylievanie pomyjí.
Prečo by tu mal byť priestor pre spodinu, lumpenproletárska krčma?
Práve som si otvoril (po prečítaní titulku) priestor na napísanie, že to nie je na vyhadzov, ale na trestné stíhanie. Je to ale v článku uvedené. Humus.
No, vlasť sa nosí v srdci, duši. Nie je nutné zrovna tam trpieť. Americkí Slováci pomohli Slovensku oveľa viac ako Slováčiskovia repovití sami. Neviem, či si domáci viac neuškodili ako pomohli.
Článok nie je o histórii, ale o Márii Jačiacej. Je ťažko spochybniteľné, že meno tejto tenistky pozná oveľa, neporovnateľne viac ľudí ako meno súdružky, ktorú boľševici naložili do kufra akejsi rachétle.
Význam oboch pre ľudstvo je minimálny. Máriška nepozdvihla úroveň tenisu, iba rozšírila zlozvyk jačať ako na zakáľačke. No a spomínaná súdružka...keby nie ona, *@bli by tam inú. Prípadne vrece zemiakov. Neurobila aktívne vôbec nič. Nechala sa trochu povoziť.
Nikto nespomenie, že vtedy mala 19 rokov a nadpozemských 8 GS titulov? Toto jej úplne zničilo kariéru. V tom čase bola neporaziteľná.
Nehrala zrovna ľúbivo, obojručné mlátenie od základnej čiary. A riadne revala.
Samozrejme, pomýlil som sa. Nie Mníchov, Hamburg bol Masters (teraz 500).
Dnes je dobrý tenisový program: SF Mníchov, Barcelona, Banja Luka.
Čo tam po akomsi páde, čaká ho koniec kariéry. Ale to je predsa normálne, zákonité, prirodzené.
Pane Bože, to aj v rubrikách šport, kultúra, zdravie majú erdžať na tvoju obľúbenú tému?
Načo sem čumíš, keď ťa zaujíma iba akési rozkrádanie? Zalez.
Monika je čistokrvná Maďarka, keď už. Iste, narodila sa v Juhoslávii. Nič "srbské" si nikdy neuvádzala. Národnosť maďarská, štátna príslušnosť juhoslovanská. Vojvodina je multietnická, autonómna (dnes už menej ako kedysi).
No a že toho atentátnika nepotrestali - tak to bolo niečo nehorázne.
Tak toto je už oveľa lepšia verzia. To vyššie bolo akési vykastrované.
Pekne ďakujem, vnímam to ako kompliment.
Novak prehral? Tešte sa, Lajović je polovičný Slovák. Jeho matka má slovenskú národnosť.
Aha, dík. Pôvodne ho v Belehrade zastrešovali Djokovićovci. No potom bol tuším nejaký problém. Vlastne, tie 250-tky zrejme nie sú komerčne zrovna ziskové.
Paradoxne, odkedy začalo fungovať NTC (čo malo byť veľko plus)...žiaden poriadny hráč/ka tam nevyrástli. D+D sú ešte "samorastky", Karino a Dominik ešte viac. Kližan si tam už ako hotový hráč chodil občas zatrénovať a s niekým sa pohádať.
Ostatné, čo sa rysovalo...zhorelo pred vrcholom. Pravdu povediac, ako starý hráč a tréner tomu nerozumiem. Nepoznám sa s funkcionármi STZ...ale tam by som asi hľadal problém.
3M to betónovali výdatne. Je to štátna akciovka a tak to bežne vyzerá.
Napísal si priestupok - to nie je trestný čin. Boli aj iní, napr. Pánis či Skrúcaný. Tma, slabá premávka...pomoc pozostalým atď. Ja nie som ničí advokát, je mi to ukradnuté.
Odporúčame