Ale iste. Môj dedo zásadne hulil dohán. Aj v noci fajčil a pil. Teda nie vodu, pálenku. Fajčivo si vyrábal vlastné. Ešte si pamätám tabakové listy na šnúrach.
Ale iste. Môj dedo zásadne hulil dohán. Aj v noci fajčil a pil. Teda nie vodu, pálenku. Fajčivo si vyrábal vlastné. Ešte si pamätám tabakové listy na šnúrach.
Dobre. Tak teda on je "proti všem"...a hulvát bez ohľadu na pohlavie.
Trepeš maňoviny. Ja rozhodne nevolím nikoho - nie som občan SR. Keby som bol, určite by som sa neunúval kvôli nikomu.
Pointa je: stavať na nenávisti, negatívnom. To je strašné. A tento "kus" je veľmi zlý.
Na tom súdruhovi nič pozitívne nie je. Žiaľ, 20% populácie je na tom rovnako. Stačí opľúvať a vylievať pomyje.
Kritika nie je hulvátstvo, grobianstvo...ani barbarstvo či okydávanie.
Tak to je teda úžasná životná filozofia.
Zrejme žiadnu. V budúcom živote...možno. V horšom prípade chlapa.
Môžeš predsa fajčiť aj handry.
FH nestačí, treba ovládať aj iné techniky. Vraj zle smečuje. A kraťasy - v tom je úplne nemožná.
To je ale len a len o viere. Anestéziológovia si so smrťou tykajú. Už aj slovo "narkóza" znamená stav podobný smrti. Nehovoria o tom, že na ARO sa poriadne často zomiera.
Raz ma jeden kolega (nie som anestéziológ, no spolupracoval som s nimi denne) prekvapil v TV debate. Bol to normálny, bystrý, veľmi schopný chlapík. V robote sme takéto témy neriešili - myslel som ale, že je ateista. Na takúto otázku odpovedal rýchlo a bez rozmýšľania: to sa ma ani nepýtajte. Som hlboko veriaci, duša je večná a po smrti odchádza (už som zabudol kam). Až mi sánka odpadla. Iste, nebavili sme sa o tom ani potom.
Ja totiž veriaci nie som a som presvedčený, že smrťou končí aj telo, aj duša. Polemizovať ale nebudem, o svete a živote nevieme vlastne nič. Čo je toto všetko, načo...o tom som prestal rozmýšľať niekedy v puberte. Človek na toto nemá...ale ani náhodou. Vesmír, nekonečno, čas...kdeže. Ale veriť vo večnosť, nebo...príliš naivné.
Vedel som, že na toto nemáte ani okrajovo. Elektrofyziológia a neurochémia...to je úplne najkomplikovanejšie čo existuje. Samotné pochody sa do určitej miery dajú sledovať...ale po smrti nie. OK, dajú sa aj po smrti...ale nie v polohe, ktorú by ste si priali. Áno, mozog aj po smrti vykazuje nejaký čas nejakú aktivitu.
Som ateista a pragmatik. Pre mňa život končí posledným úderom srdca, posledným výdychom. Rešpektujem telo - to si praje odchod. Vtedy je prirodzený koniec. Nie som za resuscitáciu.
Život ako nemateriálny pojem...netreba manipulovať. Počul som pár ľudí po "návrate"...neboli tomu radi.
Neskutočné bľabotanie. Žiaden "okamih" smrti ani neexistuje. Existuje iba zástava srdca...ale tá je reverzibilná. Iste, aj teatrálny posledný výdych. To by mal byť asi prirodzený koniec...ale nemusí byť. To sa dá zvrátiť. Neviem, či je to dobre/prirodzené...skôr nie.
Fantazírovať o tom, čo sa deje s mozgom, psychikou, dušou...je blbosť.
Umierajúci človek je bežne napojený na všeličo. EEG je to najmenej čo ublíži.
Takto diletantsky/bačkoristicky písať...na to asi treba mať aj talent, aj žalúdok. Ani jediný "odborný" termín sa obsahom ani nepriblížil k správnej polohe.
Toto je téma biologicko-medicínsko-psychologická. Nič...ale vôbec nič nebolo napísané správne.
Pozerať sa na holokaust cez počet "kusov"...je známka ťažkej osobnostnej deformácie.
Tak...veď to azda Penta nerobí z altruistických dôvodov. Tu sa nejakí neskutočne naivní ****** vytešovali, že všetci sa budú liečiť v luxuse a ostatné špitály zaniknú - pre nezáujem/nedostatok pacientov.
Strašné, grandiózne maňoviny.
No zbohom! Aby armáda (vlastne akési OS), ktorá nikdy nebojovala...niekoho "cvičila"...tak to už je groteskné.
Netrep kykyňákoviny. To akože pred "Normandiou" sa nebojovalo?
Tí asi neboli cieľová skupina na vykynoženie.
Odporúčame