Krija, myslím, že pri tom tvrdení, že ďalší komentár to nepotrebuje, si mal aj zostať.
To, že vývoj populácie sa uberá takým smerom akým sa uberá je daňou za "lepší" životný štandard, konkrétne u národov ktoré si spomínal, že budú vyhladené (evokuje to holokaust, narábaj s výrazmi uváženejšie).
Takmer všetky krajiny, ktoré sú v Tvojom grafe s najväčšími prírastkami, patria k tým najchudobnejším.
Ja v tom nevidím žiadne sprisahanie, iba obyčajný nevyhnutný populačný vývoj, ktorý sa neriadi nejakými želaniami, ale podmienkami na život a prostredím vo všeobecnosti.

