Abraxas, ale tu nejde o morálku, ale oprávnenosť tohoto štrajku. Áno odbory majú právo štrajkovať, ale mali by byť objektívne a štrajkovať vždy, keď je to potrebné a nielen na politickú objednávku. Kde boli vtedy, keď sa zatvárali fabriky, narastala nezamestnanosť a automobilky platili zamestnancov iba čiastočne. To im nevadilo? Vtedy som odbory vôbec nepočula. A pritom bývalý premiér sľuboval, že našich občanov sa finančná kríza nedotkne. Áno bola kríza, ale dnes tu máme takisto dôvod na šetrenie, pokiaľ nechceme v budúcnosti padnúť úplne na dno.

