Švejna odstupuje pre kauzu hayekovci, Chren na to nevidí dôvod
OK. A keď dostane politik regulárne byt pod trhovú cenu, tak to je teda aká zodpovednosť? Politická, morálna?
Keď chceme byť objektívny, tak sa na to nepozerajme, kto to urobil, ale čo urobil.
Keď stláča gombíky namiesto Slotu v SNR jeho pucifajtáš (ani neviem ako sa volá) a ešte to potom zatĺka, tak je to OK. Keď sa Radičová k tomu dobrovoľne prizná, tak je to odsúdeniahodné.
Keď si Fico s Kaliňákom kúpia za priteľskú cenu byty v BA2, ktoré stavala ich spriaznená firma, tak je to OK. Keď si pravicoví politici odkúpia byta v BA Staré mesto, tiež za priateľskú cenu, tak je to hyenizmus.
Tak ja neviem, ale podľa mňa, zlodejina je zlodejinou vždy. Podvod podvodom takisto. Chrapúnstvo chrapúnstvom taktiež. A môžu byť odeté do modra, červana, fialova atď.
Keď to Ty vnímaš inak, tak sa potom nemáme o čom ďalej baviť.