Koalícia sa zľakla, príspevok pre rodičov nezruší
ja si pamätám začiatky Ficovej vlády, keď minister Počiatek niečo verejne vyhlásil a pán Fico to na druhý deň dementoval. A to nebol ani jeho koaličný partner! Potom ho Fico pre istotu načas stiahol z obehu a asi mu nakázal doštudovať si základné znalosti z ekonoomiky, lebo na diskusiách (hlavne s Miklošom) sa začal objavovať až po pol roku.
Tak nechápem, čo to tu dookola opakujete o tragických chybách a pod. Vládnutie je aj o komunikácii a aj to sa treba naučiť. Vždy lepšie ako keď Fico zavelil, že aby sme sa náhodou nestretli v názoroch, tak radšej budte ticho!
Možno Vám to príde lepšie riešenie, ale mne rozhodne nie.