Včera som si pozrela rozhovor s pánom Matovičom na TA3. Bolo to vskutku zaujímavé. Nakoniec sa tak rozcítil, že nezvládol svoje emócie a nevládal dokončiť vetu. Pokiaľ to myslí naozaj úprimne, tak z ľudského hľadiska bola jeho reakcia prirodzená, no nie ako politika. Ale ja po jeho vystúpení som sa bohužiaľ nemohla ubrániť dojmu, že je to len sofistikovanejší Ľupták. Dúfam, že sa mýlim.


