Galko sa takmer pobil s Paškom
Seat nepopieram, ale môj príspevok bol o niečom inom.
To, že sú nominanti SaS mierne povedané amatéri, som už na tomto fóre napísala viackrát. A za tým si stojím.
Ale čo mi ešte viac vadí je arogancia a grobianstvo.
Minule bol pán Paška v TA3 a téma bola soch Svätopluka. Bohužiľ to nebol dialóg medzi ním a moderátorom, ale jedno arogantné predvádzanie sa jedinca, ktorý si myslí, že len on má pravdu. A spôsob akým komunikoval s moderátorom /nepustil ho k slovu a na 4 krát zopakovanú otázku vôbec neodpovedal, nakoľko mu bola nepríjemná/ sa mi vôbec nepáčil. Človek, ktorý nemá ani kúsok empatie, nemá čo robiť v politike.