Tak Tigran, musím Ťa sklamať. Za Mečiara boli sprivatizované napr.: Slovnaft (Slovintegra-Hatina), VSŽ (Rezeš) a Nafta Gbely (Pór), všetko za zlomkové ceny. Tie boli potm neskôr s veľkým ziskom predané nadnárodným spoločnostiam: Slovnaft-MOl a VSŽ- Steal. Samozrejme zisk za ich odpredaj nešiel do ŠR, ako to bolo napr. v prípade SPP, kedy to rovno štát predával zhraničnému investorovi (netvrdím, že transparentne). Ja tam teda vidím veľký rozdiel medzi týmito dvomi formemi privatizácie.
A ešte nakoniec: snáď mi nechceš tvrdiť, že napr, taký Slovnaft, alebo VSŽ boli len drobnosti.


