vypocuval by som ho dovtedy, kym by nepredlozil dokazy
vypocuval by som ho dovtedy, kym by nepredlozil dokazy
Zitny bol, je a aj bude kus kvalitneho ....................
17. 11. 2008 - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) začala počas tohto víkendu s prípravnými prácami na budovaní dočasných troch pruhov diaľnice D1 obojsmerne na úseku Bratislava-Trnava.S harmonogramom prác sa dnes priamo na mieste oboznámil predseda vlády SR Robert Fico.Premiér okrem iného zdôraznil, že vláda sa už dlhšie snaží vyriešiť kritickú situáciu na tomto úseku diaľnice. Nákladom 600 miliónov korún (19,91 milióna eur) sa ide urobiť dočasná taká úprava diaľnice po Trnavu, že napravo aj naľavo budú tri jazdné pruhy, s tým, že v roku 2011 by sa mala začať definitívna rekonštrukcia tejto diaľnice tak, aby tam boli natrvalo tri pruhy. Fico poznamenal, že sa ide nielen cestou budovania nových diaľnic, ale aj cestou rekonštrukcie a spriechodňovania tých úsekov diaľnic, ktoré už na Slovensku existujú.
Nultá etapa sa realizovala v hodnote investičného nákladu 33,5 mil. €.12. 11. 2009 uskutočnilo slávnostné otvorenie stavby
to nieje dokoncene??..ako to??? ved to bola stavba storocia....
17. 11. 2008 - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) začala počas tohto víkendu s prípravnými prácami na budovaní dočasných troch pruhov diaľnice D1 obojsmerne na úseku Bratislava-Trnava.S harmonogramom prác sa dnes priamo na mieste oboznámil predseda vlády SR Robert Fico.Premiér okrem iného zdôraznil, že vláda sa už dlhšie snaží vyriešiť kritickú situáciu na tomto úseku diaľnice. Nákladom 600 miliónov korún (19,91 milióna eur) sa ide urobiť dočasná taká úprava diaľnice po Trnavu, že napravo aj naľavo budú tri jazdné pruhy, s tým, že v roku 2011 by sa mala začať definitívna rekonštrukcia tejto diaľnice tak, aby tam boli natrvalo tri pruhy. Fico poznamenal, že sa ide nielen cestou budovania nových diaľnic, ale aj cestou rekonštrukcie a spriechodňovania tých úsekov diaľnic, ktoré už na Slovensku existujú.
Nultá etapa sa realizovala v hodnote investičného nákladu 33,5 mil. €.12. 11. 2009 uskutočnilo slávnostné otvorenie stavby
robi ti problem odpovedat na jednoduchu otazku? potrebujes,aby ti v tom niekto pomohol?
aku alternativu sme vtedy mali?....nevies odpovedat na jednoduchu otazku?
robi ti problem odpovedat na jednoduchu otazku? potrebujes,aby ti v tom niekto pomohol?
aku alternativu sme vtedy mali?....nevies odpovedat na jednoduchu otazku?
robi ti problem odpovedat na jednoduchu otazku? potrebujes,aby ti v tom niekto pomohol?
aku alternativu sme vtedy mali?....nevies odpovedat na jednoduchu otazku?
tvoj foter?. tak to mi je luto...
co??????............ty si teda uplne popleteny....
utiect?....
Podľa európskej legislatívy investičné stimuly nesmú presiahnuť 15 % z plánovanej investície.V prípade Hyundai/Kia by mala byť asi 1,5 miliardy dolárov.
po 30 rokoch???,...alebo po 18stich rokoch?...Kia a PSA(stelantis) su tu vyse 16 rokov....stimuly mali 10 rokov...preco etda este neodisli???...a taky VW....ten preco tu este vyraba aj po 30tich rokoch?
preto nevies odpovedat na jednoduchu otazku?...aku alternativu sme vtedy mali?
aku alternativu sme vtedy mali?....nevies odpovedat na jednoduchu otazku?
neverim......nieco take komunisti nerobili v CSSR....
aha
tak to vychadza, ze danove prazniny ma uz iba jedna firma....
dotacie na skolenie?...ake?...kolko??..
ake dotacie na energie?
nulova cena za pozemky??..
aku alternativu sme vtedy mali?
Najväčšie IT firmy na Slovensku
Eset - vznik 1992
Asbist - 1998
Soitron Group, a.s. - 2003
IBM...HP...Tempest...T-Systems Slovakia,...Atos IT Solutions and Services, s.r.o..........Asbis Sk.Datalan, a.s.,.Lynx, s.r.o.,........PosAm, s.r.o.Agem Computers, s.r.o.
nechce sa mi vypisovat viac ako 90 IT firiem na Slovensku
AKO BY SI TEDA ROZVIJAL IT SEKTOR?...ZAVIEDOL VBY SI MILIONARSKU DAN? ZVYSIL DAN Z PRIJMU PRE PRAVNICKE OSOBY??
Odporúčame