v akom PPP...ved cez PPP dostaval fico dialnicu v roku 2010...alebo nam klamal??..
v akom PPP...ved cez PPP dostaval fico dialnicu v roku 2010...alebo nam klamal??..
ako sabotoval?kedy??ved daj rok, kedy to sabotoval
tu ti zatial dam slub madarika - 3. apríla 2017 - V priebehu tohto mesiaca by malo padnúť rozhodnutie o tom, kto bude stavať napojenie existujúcej diaľnice D1 v križovatke Ivanka-sever na nový obchvat Bratislavy na D4. Rozhodnúť sa má, či si túto stavbu zoberie na svoje plecia Národná diaľničná spoločnosť (NDS), alebo ju bude stavať konzorcium na čele s firmou Cintra, ktoré má na starosti projekt obchvatu mesta.Napojenie diaľnice D1 na novovznikajúcu D4 má byť podľa diaľničiarov hotové na začiatku roka 2019.Ministerstvo dopravy pod vedením Árpáda Érseka (Most-Híd) preto momentálne rokuje s konzorciom budujúcim obchvat Bratislavy, či nepostaví aj toto napojenie na diaľnicu D1 až po križovatku Triblavina. "Ministerstvo stále rokuje s koncesionárom o možnosti, žeby diaľnicu po Triblavinu na plnohodnotný osempruh vrátane križovania diaľnice D4 a diaľnice D1 dobudoval koncesionár," uviedli pre TASR z komunikačného oddelenia rezortu dopravy
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
SPYTAJ SA FICA, PRECO NESTAVAL
aky PPP?...kedy??.
toto myslis??
Cieľom vlády je podľa Vážneho začať s výstavbou plánovaných úsekov naraz. „Ešte je otázne, či to bude koláč pre jedného koncesionára alebo pre viacerých koncesionárov,“ povedal minister o spôsobe realizácie výstavby jednotlivých úsekov v rámci projektov PPP.Minister dopravy Ľubomír Vážny považuje zámer urýchliť výstavbu zostávajúcich úsekov na diaľnici D1, spájajúcej Bratislavu s Košicami, do roku 2010 za realizovateľný, a to aj napriek viacerým problémom.
„Tento zámer je realizovateľný. Ak by som nebol o ňom presvedčený, tak ho nepredkladám.
ake 3 PPP?..ved v roku 2010 bola dokoncena dialnica do Kosic...take nevies?..alebo fico klamal,ked sluboval dialnicu v roku 2010????
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
fakt?...a toto je co?
zaciatok vystavy za FIGELA
11 novembra 2011 úsek D1 Dubná Skala-Turany 16,41 km + súčasť stavby úsek R3 Martin 1-Martin 2--1,652 km
20 júna 2011 úsek D1 Jánovce-Jablonov,1 úsek 9 km
24 novembra 2011 úsek D1 Fričovce-Svinia 11,22 km
25 júna 2012 úsek D1 Jánovce-Jablonov,2 úsek 9,54 km
zaco? ze Fico nepostavil krizovatku, ktoru slubil v roku 2019?..preco ficova vlada nepostavila krizovatku v roku 2019?
aky PPP projekt?..bud konkretny....a nezabudni, ze v roku 2010 Fico odovzdal dialnicu D1
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
klames, nesabotoval....3. apríla 2017 - V priebehu tohto mesiaca by malo padnúť rozhodnutie o tom, kto bude stavať napojenie existujúcej diaľnice D1 v križovatke Ivanka-sever na nový obchvat Bratislavy na D4
ROK... v akom roku sa to riesilo?....MAJ aky??....
ved tam to mas vypisane...
z 5tich usekov Figel postavil 3....od roku 2015 mame suvislu dialnicu z RK po Presov....
nezrusil....ako mozes zrusit tender na nieco, co v roku 2010 odovzdal Fico?...
v akom roku?.....co ty tu klames?...co ty tu trepes??...
tu je slub toho madarika
3. apríla 2017 - V priebehu tohto mesiaca by malo padnúť rozhodnutie o tom, kto bude stavať napojenie existujúcej diaľnice D1 v križovatke Ivanka-sever na nový obchvat Bratislavy na D4. Rozhodnúť sa má, či si túto stavbu zoberie na svoje plecia Národná diaľničná spoločnosť (NDS), alebo ju bude stavať konzorcium na čele s firmou Cintra, ktoré má na starosti projekt obchvatu mesta.Napojenie diaľnice D1 na novovznikajúcu D4 má byť podľa diaľničiarov hotové na začiatku roka 2019.Ministerstvo dopravy pod vedením Árpáda Érseka (Most-Híd) preto momentálne rokuje s konzorciom budujúcim obchvat Bratislavy, či nepostaví aj toto napojenie na diaľnicu D1 až po križovatku Triblavina. "Ministerstvo stále rokuje s koncesionárom o možnosti, žeby diaľnicu po Triblavinu na plnohodnotný osempruh vrátane križovania diaľnice D4 a diaľnice D1 dobudoval koncesionár," uviedli pre TASR z komunikačného oddelenia rezortu dopravy.
aky PPP??...na dokoncenu dialnicu??....
zaciatok vystavy za FIGELA
11 novembra 2011 úsek D1 Dubná Skala-Turany 16,41 km + súčasť stavby úsek R3 Martin 1-Martin 2--1,652 km
20 júna 2011 úsek D1 Jánovce-Jablonov,1 úsek 9 km
24 novembra 2011 úsek D1 Fričovce-Svinia 11,22 km
25 júna 2012 úsek D1 Jánovce-Jablonov,2 úsek 9,54 km
---------------------------------------------- ---------V prvom balíku by podľa návrhu Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií (MDPT) SR malo ísť o úseky Dubná Skala-Turany, Turany-Hubová, Hubová-Ivachnová a na východe Slovenska Jánovce-Jablonov a Fričovce-Svinia, a to bez realizácie výstavby tunelov
A PRECO JU TEDA FICOVA VLADA NEPOSTAVILA?....podakoval si sa robkovi, ze nepostavil krizovatku?
a??...ved to potvrdil Vazny...ako minister
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
Premiér Robert Fico je stále presvedčený, že motoristi sa v roku 2010 plynulo dostanú diaľnicou z Bratislavy do Košíc
NECHAPEM, CO TU PLETIES PROKOPOVICA....
ako mohol zastavit vystavbu dokoncenej dialnice?...ved v roku 2010 ju Fico odovzdal
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
Premiér Robert Fico je stále presvedčený, že motoristi sa v roku 2010 plynulo dostanú diaľnicou z Bratislavy do Košíc
co zrusil? hotovu dialnicu?.....
kedy co zastavil?-ved to skopiruj
preco sluboval Erszek krizovatku v roku 2019??
3. apríla 2017 - V priebehu tohto mesiaca by malo padnúť rozhodnutie o tom, kto bude stavať napojenie existujúcej diaľnice D1 v križovatke Ivanka-sever na nový obchvat Bratislavy na D4. Rozhodnúť sa má, či si túto stavbu zoberie na svoje plecia Národná diaľničná spoločnosť (NDS), alebo ju bude stavať konzorcium na čele s firmou Cintra, ktoré má na starosti projekt obchvatu mesta.Napojenie diaľnice D1 na novovznikajúcu D4 má byť podľa diaľničiarov hotové na začiatku roka 2019.Ministerstvo dopravy pod vedením Árpáda Érseka (Most-Híd) preto momentálne rokuje s konzorciom budujúcim obchvat Bratislavy, či nepostaví aj toto napojenie na diaľnicu D1 až po križovatku Triblavina. "Ministerstvo stále rokuje s koncesionárom o možnosti, žeby diaľnicu po Triblavinu na plnohodnotný osempruh vrátane križovania diaľnice D4 a diaľnice D1 dobudoval koncesionár," uviedli pre TASR z komunikačného oddelenia rezortu dopravy.
bol ministrom Prokopovic do roku 2010??..
tu mas slub Vazneho
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
Odporúčame