v com klamem? ze Fico slubil dialnicu v roku 2010?
v com klamem? ze Fico slubil dialnicu v roku 2010?
ved sa ta pytam, kedy bol tender na obchvat - 2016. KedyErsek slubil krizovatku?-2019...kedy vypisal tender na krizovatku? -2017.....takze, kedy podal namietku Mrva? v ktorom roku? ved to mas dostudovane, tak sem napis jedno cislo :)))
mohla byt, ak by vystavbu nezastavil Vazny a Fico. Preco Fico zastavil vystavbu dialnic?
nepises ciarky vo vete? preco?
severna D1? a neodovzdal ju Fico v roku 2010? .
Minister dopravy Ľubomír Vážny považuje zámer urýchliť výstavbu zostávajúcich úsekov na diaľnici D1, spájajúcej Bratislavu s Košicami, do roku 2010 za realizovateľný, a to aj napriek viacerým problémom.„Tento zámer je realizovateľný. Ak by som nebol o ňom presvedčený, tak ho nepredkladám.
uz sa stavala? ved tvrdis, ze Prokopocvic klamal. tak ako to teda je? stavala sa D1 a prokopovic teda neklamal?
ved to potvrdil Vazny s Ficom, ze dialnica bude do roku 2010. tak nechapem, co tu splietas...
ty nemas google?.ja ti mam najst nieco, co neexistuje? ty dokaz, ze neklames
pytaj sa Fica, kde je ta dialnica..preco ju nestaval
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
co nula?
nezrusil Figel vystavbu,klames...SU TIETO USEKY POSTAVENE???
11 novembra 2011 úsek D1 Dubná Skala-Turany 16,41 km + súčasť stavby úsek R3 Martin 1-Martin 2--1,652 km
20 júna 2011 úsek D1 Jánovce-Jablonov,1 úsek 9 km
24 novembra 2011 úsek D1 Fričovce-Svinia 11,22 km
25 júna 2012 úsek D1 Jánovce-Jablonov,2 úsek 9,54 km
klames - za Figela sa zacala vystavba (aj sa dokoncila tie useky) na 57 km....ak by zastavil vystavbu dialnic, tak by si nemal R1 pri Nitre...ci?
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD)
neklam. - 3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD)
co?...ved daj datum,kedy zacal tender....
a co si nepochopil?
ved tento datum potvrdil Vazny aj Fico.....
a preco ich teda nemame?
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
..
vyvalilo ma zo stolicky...
dam ti teda km podla rokov, v ktorych sa zacala vystavba ...nezaratam tam useky, kde sice poklepkaval kamienky,ale realne sa nedokoncili useky
2006 - R2 Figa,obchvat,ľavý pás 2,708 km
2007 - 20km aj s obchvatom Svidnika
2008 - 33 km ( prevazne R1 a R3, zapocital som aj polovicne useky)
2009 - 50km PPP na R1 a k tomu 11km na D1 a D4 (polpruhy som zaratal)
2012 - 16 km, aj ked sa to zacalo stavat tesne po volbach,ale pripisem mu to.
2013 - 22 km
2014 - 33 km
2015 - 0km
2016 - 79km - ---D4+R7 - to ma cca 57 km(kludne ma oprav) a k tomu 20km D1 KE a D3 Cadca
2017 - 8 km Presov
2018 - 0 km
2019 - 18 km (to sa stavia R4 a R2
suvislu dialnicu D1 nemame..D3 nemame..R2 nemame...mame tam dva PPP projekty, za ktore platime teda dost vela...
ak si to rozmenis na drobne, tak za figela sa zacalo stavat za 2 roky 57km (28,5km za rok - useky su v prevadzke) a za Ficovych vlad sa zacalo stavat 293 km (to mas cca 24,4km za rok)
presne
Staval len figel, tu zrusil
Pedro124 Pedro124
9410810 dnes
13:08 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
Odporúčame