mala, ak by ju Fico zacal stavat...
Vážny poznamenal, že návrh prekonzultovali s premiérom Robertom Ficom. Premiér sa ešte začiatkom júla dohodol s ministrom dopravy na urýchlení dostavby diaľnice D1 do roku 2010.
mala, ak by ju Fico zacal stavat...
Vážny poznamenal, že návrh prekonzultovali s premiérom Robertom Ficom. Premiér sa ešte začiatkom júla dohodol s ministrom dopravy na urýchlení dostavby diaľnice D1 do roku 2010.
v com klamal?
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD)
dosli ti argumenty??.. :))))
preco Vazny sabotoval vystavbu dialnic?...
Premiér Robert Fico je stále presvedčený, že motoristi sa v roku 2010 plynulo dostanú diaľnicou z Bratislavy do Košíc
kedy zacal tender?..a daj uz ten link, kde je Mrvove odvolanie
v com som klamal?...
bud konkretny
1-------.„Všetky diaľničné úseky sú pripravené tak, že termín rok 2010 je absolútne reálny.“
(Pavol Prokopovič ako minister dopravy, máj 2006)
2--------23.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
3-----------„V krátkom čase (…) budú prijaté také rozhodnutia, ktoré zabezpečia, že do konca volebného obdobia (2010) musí byť dokončené severné diaľničné prepojenie medzi Bratislavou a Košicami.“
(Robert Fico, predseda vlády v júli 2007)
od zaciatku tendra?...takze od roku 2021?
viem, ved som ti napisal datum....ty napis, ako a kedy Mrva podal namietku...sup sup...
link, datum...
dosli argument?... :)))))))
takze, preco fico zastavil vystavbu dialnic v rokoch 2006-2010??
pretoze ministrom sa stal Vazny....preco Vazny sabotoval vystavbu dialnic?...
Premiér Robert Fico je stále presvedčený, že motoristi sa v roku 2010 plynulo dostanú diaľnicou z Bratislavy do Košíc
3. apríla 2017 - V priebehu tohto mesiaca by malo padnúť rozhodnutie o tom, kto bude stavať napojenie existujúcej diaľnice D1 v križovatke Ivanka-sever na nový obchvat Bratislavy na D4.
NO A TERAZ DAJ TY LINK A DATUM,AKO A KEDY TO SABOTOVAL MRVA..sup sup...
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
.
sach mat??
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD).
Premiér Robert Fico je stále presvedčený, že motoristi sa v roku 2010 plynulo dostanú diaľnicou z Bratislavy do Košíc
kde ty mas sach mat?.......preco teda Fico nedostaval v roku 2010 dialnicu?....
ANO, Fico s Vaznym nam slubili dialnicu v roku 2010 a NIC...nestavali....preco??
vidis,aj pravdu napises.
takze, prokopovic neklamal - TU JE DOKAZ - Vážny poznamenal, že návrh prekonzultovali s premiérom Robertom Ficom. Premiér sa ešte začiatkom júla dohodol s ministrom dopravy na urýchlení dostavby diaľnice D1 do roku 2010.
prokopovica podporil aj Fico - Premiér Robert Fico je stále presvedčený, že motoristi sa v roku 2010 plynulo dostanú diaľnicou z Bratislavy do Košíc
OTAZKA ZNIE, PRECO SA NESTAVALA TEDA DIALNICA V ROKOCH 2006-2010
kedy? ako?...ved daj datum a link
Prokopovic skoncil ako minister dopravy v roku 2006....vies o tom??..
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD)
19.oktobra 2021???
akeho tendra?....kedy??..datum daj
co ty si na praskoch?....
Premiér Robert Fico je stále presvedčený, že motoristi sa v roku 2010 plynulo dostanú diaľnicou z Bratislavy do Košíc
VED SA TA PYTAM,PRECO FICO NESPLNIL SLUB,KTORY SAM DAL...a potvrdil slova Prokopovica, ze sa to da realne dokoncit v roku 2010
kedy od zaciatku?...ved daj rok...
Ficova vlada slubila krizovatku v roku 2019 - dokaz, ze to Mrva domrvil...
takze Vazny bluznil?...preco potom toto povedal??..preco Vazny sluboval rok 2010?
3.09.2007 - Diaľnice do 2010 postavíme s výnimkou tunelov, tvrdí Vážny
Vládny zámer do roku 2010 postaviť 150 kilometrov diaľnic nie je žiadne sci-fi, je to reálny cieľ, uviedol v diskusnej relácii Slovenskej televízie (STV) O päť minút 12 minister dopravy, pôšt a telekomunikácií Ľubomír Vážny (Smer-SD)
Odporúčame