ANO
toto milujem, ked das prokopovica...
Minister dopravy Ľubomír Vážny považuje zámer urýchliť výstavbu zostávajúcich úsekov na diaľnici D1, spájajúcej Bratislavu s Košicami, do roku 2010 za realizovateľný, a to aj napriek viacerým problémom.„Tento zámer je realizovateľný. Ak by som nebol o ňom presvedčený, tak ho nepredkladám. Vážny poznamenal, že návrh prekonzultovali s premiérom Robertom Ficom. Premiér sa ešte začiatkom júla dohodol s ministrom dopravy na urýchlení dostavby diaľnice D1 do roku 2010.
NEVIES, PRECO NAKONIEC NEPOSTAVILI DIALNICU?

