Toto Putin dovolil? Taky fasizmus? ...no fuj.
Ako vies? Sledujes markizu?
A tie bludy, to rozpravaj svpjim detom, ked budu lezat v horuckach
Banas....., cvici jogu, beha, otuzuje, zdravo sa stravuje. .. a plakal, ked ho pustali z covidoddelenia.
Ty ako vies, co vysielaju nase televizie? To ty im zvysujes sledovanost?
Kde si sa ty nakazil? Ako?
Dufam, ze si nedavas ani ibalgin alebo valetol...
Ak si zdravy, preco si si dal sputnik? Ved to meni rna. Ma to ludsky genom
Ale ba. Ved sa neokunaj, popis nam, ako si sa mohol nakazit, ked si neockovany, nenosis rusko a stretavas sa? Ako je mozne, se si sa nakazil?
Sorry, ale niesom, ako ty....
Ale chapem ta, musi ti penit krv, ked vies, ze ti dokazem, ked klames ....
Smeraci a kotletovci?...no, budu ich tisice...17steho ido do ulic, potom budu zomierat hlavne ti nezaockovani
Ty si mal covid?????
Nieeeeeeeeeeeeeee.....a ako si sa nakazil? Kde? Ako je to mozne?
No u nas nosime ruska, dezinfekcia, testovali sme sa, zaockvani sme...a nie a nie sa nakazi.
Akp si to ty dokazal? Kde? Pri testovani?
Nekecaj....ake premorenie? Kolko mali nakazenych na 100tisic obyvatelov? O kolko ich bolo viac, ako na slovensku?
Momentalne do konca februara maju zakaz vychadzania dochodci nad 65 rokov, nezaockovani.
Mozu ist do obchodu, lekar...a max hodina prechadzka pri dome.
A ked so.to dobre prelozil, tak nezaockovani nemozu vyuzivat mhd
Pretoze sa neockujes...
Island - 181/0 - plne ockovani 76% (pocet obyvatelov 366tisic)
dansko - 4585/4 - plne ockovani 75% (pocet obyvatelov 5,8 miliona)
holandsko - 16204/32 - plne ockovani 72% (pocet obyvatelov 17,5 miliona)
slovensko - 7244/39 - plne ockovani 42% (pocet obyvatelov 5,5miliona)
Takze, ak pracujes v rusku v statnej sprave a niesi ockovany, tak ta prepustia?
Netrep somariny....ziadna nadumrtnost, neklam uz
Zomierali ludia na covid, ked neboli zaockovani? A viac, ako ked su?....wau...
9 vln mali v Holandsku....no, malo by im zomierat 3krat viac ludi denne, ako u nas...zjavne ockovanie zabera aj v holandsku
Odporúčame