preco klames?
Po viac ako 8 hodinách súd rozhodol - Marian Kotleba je vinný. Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračovalo pojednávanie s predsedom strany ĽSNS Marianom Kotlebom. Proces v kauze šekov s kontroverznou sumou je tak na konci.
dobre ta nazval
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika? preco sa hlasis k fasistom?
pedro
propagujes fasistov
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika? preco sa hlasis k fasistom?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika? preco sa hlasis k fasistom?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika? preco sa hlasis k fasistom?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika? preco sa hlasis k fasistom?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika? preco sa hlasis k fasistom?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika?
takze ty nenosis rusko?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika?
ake referendum? ty tvrdis, ze ustavny Sud rozhodol zle?
vsetky body v programe maju fasisticke
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika?
preco nenavidis Slovensko? preco podporujes fasistov kotletu a uhrika?
jasne, ked si s fasistami od kotletu varil gulas, tak nemozes byt na inom mitingu...ci ty podporujes fasistov od uhrika? ...ktory fasista je lepsi? Kotleta? Uhrik?
ano, kotleta ma vlastnu fasisticku stranu.....aj uhrik
preco nenavidis Slovensko?
https://www.noviny.sk/slovensko/120965-gardi…
preco podporujes fasistov?
Odporúčame