Az po uplynuti 6 mesiacov. .. tazke december.
Ty si mal aky priebeh covidu?
Az po uplynuti 6 mesiacov. .. tazke december.
Ty si mal aky priebeh covidu?
http://www.interfax.ru/amp/802355
O povinnom ockvani v Rusku
Chapem, pravda sa ti tazko pocuva....
Ides 17steho roznasat nakazu?
Island - 181/0 - plne ockovani 76% (pocet obyvatelov 366tisic)
dansko - 4585/4 - plne ockovani 75% (pocet obyvatelov 5,8 miliona)
holandsko - 16204/32 - plne ockovani 72% (pocet obyvatelov 17,5 miliona)
slovensko - 7244/39 - plne ockovani 42% (pocet obyvatelov 5,5miliona)
nezabudni roznasat 17steho s komunistami a zlodejmi nakazu na namesti.
Uz som mal byt mrtvy po ockovani...zatial len riesim, ako poslat nezaockovanym kamosom veci do nemocnice
Vsetko otoprene...zle
Vsetko zatvorene...zle
Co ty vlastne chces?
Nepis bludy....mal si si dat Sputnik, ako Putin..
Anti, ano...rad podporujem slovenske firmy a ich vyrobky. Skus to, dobry pocit.
ano. a na Marse su jazera plne tresiek.
netrep somariny....
kotlete by som veril...ved dokazal neexistujuci covid vyliecit vodkou...kde sa hrabe Čak Noris
Island - 181/0 - plne ockovani 76% (pocet obyvatelov 366tisic)
dansko - 4585/4 - plne ockovani 75% (pocet obyvatelov 5,8 miliona)
holandsko - 16204/32 - plne ockovani 72% (pocet obyvatelov 17,5 miliona)
slovensko - 7244/39 - plne ockovani 42% (pocet obyvatelov 5,5miliona)
nezabudni roznasat 17steho s komunistami a zlodejmi nakazu na namesti.
...toto si si povedal, ked si sa pozrel do zrkadla?,....:)))))))))))
nie, podporujem poriadipok . a kazdy, kto nedorziava zakon a dvihne ruku na policajta, ma dostat poriadnu nakladacku.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))
..
zas klames?
co zas trepes? sto eto ty gavarit? pajechaj do viedni...a otvor si oci. islamisti? co ty tu trepes?
Odporúčame