a pritom stacilo,aby sa zaockovali a mohli prezit....
a pritom stacilo,aby sa zaockovali a mohli prezit....
Zas pises bludy. Neklam, prosim ta.
Zelam ti lahky priebeh covidu.
20% je tretina?
Velka britania ma 68%plne ockovanych,v68milionov obyvatelov a vxera 150 umrti na covid.
Ale ba. To si kde nabral? Ved mame len 42% zaockovanych a zomieraju neockovani.
Netrep bludy. Chapem ta, ty si prezil covid a zavidis zaockovanym, ale fakty su jasne.
Presne. Ucinnost je iba 95%.
Zlaty moj, v roku 2020 zomrelo na slovensku 59tisic obyvatelov, z toho 4000 na covid. Naco zomrelo zvysnych 55tisic?
Takze zatvorit hranice, skoly, restauracie, kina atd a obmedzit pohyb?....a nebudes potom nadavat na vladu, ze zavadza fasizmus?
Mne kolega pisal...pozna jednu rodinu, tvrdych antivaxerov, zo synom prerusili styky, pretoze zaockoval deti.
A pointa? Toho syna matka lezi v nemocnici s covidom uz na plucnej ventilacii, jeho otca poslali do domaceho liecenia, jeho brat ma silny zapal pluc, dalsi brat covid zatial bez hospitalizacie.
Mame vyse 500tisic ludi, ktori covidom presli a nemuseli brat tie chemicke bludy, co si vypisal. Ale mame aj 13tisic mrtvych, ktorym nepomohol ani acylpirin.
Ale ba? Pre teba je nieco zatvorene? Co je pre neockovaneho zatvorene? Skus mi to napisat.
Siris nakazu. Zabil si par ludi covidom....stratil si skor chut, alebo cuch?
Je v nemocnici?
Ma tazky priebeh?
Sokso...ty ako vies, co siria media? Ty to pozeras/citas? No super, aspon vieme, kto zvysuje sledovanost...si super
Co je zle? Ked je to otvorene, alebo zatvorene?
Z 429 októbrových úmrtí v súvislosti s ochorením COVID-19, bolo 86 percent nezaočkovaných ľudí. Upozornili na to dátoví analytici z Dáta bez pátosu.
Medzi plne zaočkovanými si covid vyžiadal 54 obetí, čo je 12 percent z celkového počtu. Sedem pacientov (1,6 %), ktorí chorobe podľahli, malo zaočkovaných jednou dávkou.
Skoly zatvorene-zle
Skoly otvorene-zle
Zatvorene prevadzky-zle
Otvorene prevadzky-zle
A teraz tu rozpravku o Cervenej ciapocke.
Takze by vlada mala vyhlasit zakaz vychadzania a ponechat v prevadzke len nevyhnutnu infrastrukturu?
Respektive, co by mala teda vlada urobot, aby sa covid nesiril?
Odporúčame