madarsko ma 13tisic umrti? to je dost, ci?
madarsko - 1,384 / 1m obyvatelov
slovensko - 1,007 / 1m obyvatelov
cesko - 1,646 / 1m obyvatelov
Sweden-Coronavirus Cases:596,174
Deaths:12,188
Hungary-Cor onavirus Cases:380,013
Deaths:13,347
tak nechapem, co potom tu trepes??...
TOTO SI NAPISAL : dosledku zavretych ambulancii, neposkytovania zdravotnej startostlivosti, zrusene operacie atd nam narastol pocet pripadov rakoviny a infarktu ci cukrovky... to je vysledok korona sialenstva
TAKZE,O KOLKO CO SA ZVYSILO?
ak budem tvrdit, ze pri dopravnych nehodach klesol pocet usmrtenych, tak sa ma opytas, ze o kolko...a ja ti odpisem -
2019 - 245 mrtvych
2020 - 224 mrtvych
TO MAS AKO PRIKLAD, ZE AK NIECO TVRDIM, PODLOZIM TO FAKTOM, CISLOM, DOKAZOM.....v marci,ako kazdy rok, SU zverejni podrobne udaje za rok 2020...
ake priplatky?
zomrelo 59tisic ludi, a pripisanych je "len" 5000 na covid....takze nemocnice nechcu priplatky?...to ti akosi nevychadza
Sweden-Coronavirus Cases:596,174
Deaths:12,188
Hungary-Cor onavirus Cases:380,013
Deaths:13,347
Sweden-Coronavirus Cases:596,174
Deaths:12,188
Hungary-Cor onavirus Cases:380,013
Deaths:13,347
Sweden-Coronavirus Cases:596,174
Deaths:12,188
Hungary-Cor onavirus Cases:380,013
Deaths:13,347
rakovina - kolko?
INFARKT - KOLKO?
cukrovka - kolko?
rakovina - kolko?
infarkt - kolko?
atd - kolko?
Austria
Coronavirus Cases:
427,562
Deaths:
8,114
Czechia
Co ronavirus Cases:
1,055,415
Deaths:
17,642
Sweden
Coronavirus Cases:
596,174
Deaths:
12,188
Hungary
Cor onavirus Cases:
380,013
Deaths:
13,347
pozrime sa, co si o tom pisal ty:
-----
A doteraz kde bol?
Nahlásiť
pedro123 pedro123
7861360 28.09.2020
11:49
-----------
Matovic preflakal leto a 9hroxil slovakov
Nahlásiť | Ignorovať
pedro123 pedro123
7856550 26.09.2020
19:16
--------------------
chudaci na severe slovenska, ked tam pravidelne v zime klesa teplota pod nulu. tam ziadne auta teda nestartuju
ked bolo minus 16, tak sa tento benzin este nepredaval na slovensku...takze netrep somariny..
sajrajt zo Zapadu... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
trapnej sia uz asi nemozes byt... :)))))))))))
tak skopiruj toho vela :)))))))))))
.
a neboj sa, nemam na teba. niesom,ako pises - uplne sprosty...to prenecham, tebe :))))))))
Odporúčame