presne
nasiel som cennik z 20.08.2012 na Fabiu zakladna vybava s vykonom 44kW (HTP) za 8597Eur---z vybavy to ma 4x airbag, radio, abs,isofix, posilnovac
aktualny cennik na Fabiu s vykonom 44kW a zakladna vybava - 11070Eur..........velky rozdiel...vo vybave ma navyse ESC vrátane ABS, EBV, MSR, ASR, EDS, HBA, DSR, ESBS, TSA, RBS, TPM, XDS+, multikolíznej brzdy a funkcie Prefill, hlavove airbagy, manualna klima, LED denne svietenie, radio s farebnym dotykovym displejom, USB, SD slot, Central s dialkovym, elektricke ovladanie zrkadiel a vyhrievanie, elektricke predne okna,
ak by som si k tej fabii doobjenal to, co je teraz v tej novej, tak to mam klima+okna+central za 599, led za 91, halogenove svetla za 68, hlavove airbagy za 273, ESP plus za 493...som skoro na tom istom, ako v novom modely...
cena sa ti zda vyssia, ale aj uroven bezpecnosti a komfortu sla nahor
ak si spomeniem, ze sused dal za Fabiu I v zaklade s airbagom, radiom a posilovacom 315tisic korun..fu, to boli drahe auta

