ten Kuruc a ta asociacia len povedali pravdu o slovakoch. sme jednoducho taky hlupy narod, ze musime mat gastrace,lebo by sme sa nenaobedovali. sme jednoducho hlupaci.
ten Kuruc a ta asociacia len povedali pravdu o slovakoch. sme jednoducho taky hlupy narod, ze musime mat gastrace,lebo by sme sa nenaobedovali. sme jednoducho hlupaci.
vychodnare nevedia jatdit. s tym suhlasim.
v BA nam snezilo tento rok 3krat. cesty osetrene, upratane, posypane. ziadna tragedia sa nekonala.
jedine, preco boli cesty neprejazdne, tak bol napor Bratislavcanov napriklad na Kolibu.
1mld Eur....to mame cca 16 letov SpaceX do vesmiru
len si to porovnajte...NASA za 1 mld eur dokazala vyslat do vesmiru 16krat raketu.......my 1mld eur platime Pociatkovi za vyuzivanie dialnic,ktore nemame dokoncene...
.
Do piatku (2ľ. 1. 2021) bolo podľa údajov Národného centra zdravotníckych informácií zaočkovaných 95 490 ľudí. Za uplynulý deň vakcínu dostalo 6 023
Prvá fáza – zdravotníci, záchranári, študenti lekárskych aj nelekárskych odborov, ktorí prichádzajú do kontaktu s pacientom, zamestnanci DSS, terénni sociálni pracovníci, zamestnanci nemocníc, kňazi rôznych cirkví, ktorí poskytujú duchovnú službu pre pacientov s ochorením covid-19 v nemocnici alebo DSS, zamestnanci mobilného odberového miesta, ktorí prichádzajú do kontaktu s testovanou osobou.
Celkovy pocet zdravotnikov sa pohybuje okolo cisla 105tisic.....odrataj si tych, co prekonali covid, alebo su v karantene.
Prva faza este neskoncila
V Maďarsku doteraz potvrdili 356 973 prípadov nákazy a 11 811 úmrtí.
Ceska republika-Od začiatku pandémie sa potvrdilo 924 847 prípadov infekcie a 15 130 súvisiacich úmrti
Ale ba. A ze viac zomiera ludi aj naokolo a bez testovania. Nieje to cudne?
Mame najmenej potvrdenych na 1milion obyvatelov z okolitych statov.
Ak jieco tvrdis, tak si to aj obhajuj.
Sup sup....mana obvinenych, odsudenych....kolko ich boli, kolko vytunelovali....alebo len tak klames a strapnujes sa?
tunelovanie Braniska? klames - ak by to bola pravda, tak uz doticni sedia v base.
ale kludne mi napis mena, kto to tuneloval, kolko dostal basy, aku sumu ukradol....
a ze to ruske uzemie pri Polskych hraniciach polsko neaknetovalo.
Aby si plakal, ze som ti ju zobral????
Zas pises bludy a klames
Trepes neskutocne....ze staval ine cesty zo zbytkou materialu? Preto tu mame tankodrom?
Trapne mi he citat tie tvoje bludy.....
Ale k veci ..ktore teda zacal stavat..dokoncenie D1 na plny profil nebudem komentovat
Kovacova Budca, hronsky benadik,nova bana, viedenska cesta po hranice, ladce-sverepec,
Fricovce, viedenska cesta D1 lamacska cesta D2, tekovske nemce, zarnovica, vrtizer, vazec-mengusovce, mengusovce-janovce, hricovske podhradie, svinia-presov, ........
No, v roku 2007 Fico odovzdal 43km novych usekov
V roku 2008 to bolo 20km novych usekov.
Ake precislovanie? Co zas trepes? ...uz inak neplati,ze ten co odovzda, je frajer?
Zas sa strapnujes. Ako vzdy.
R2 nieje dokoncena. Tak sa R7 nema co predbiehat
co ty tu trepes? po R7 sa jazdi, ak by si nevedel...
.))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))
.
.
:))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))
jasne. a na ukrajine niesu dialnice a skoncili....vacsiu blbost som uz davno necital..
inak, ako dlho sme v NATO?.... 2004 rok???
.
a inak vies, ze madari maju dialnicu potiahnutu takmer k hraniciam Ukrajiny? ...a poliaci, ti maju A4ku az k hraniciam s Ukrajinou..
ale ak si sa chcel strapnit, podarilo s ati to na 100% :)))))))))))))))))))))
a co sa robilo poslednych 17 rokov?
16. apr 1999
Z dlhu Štátneho fondu cestného hospodárstva (ŠFCH) voči stavebným firmám podieľajúcim sa na výstavbe diaľničnej siete, ktorý k ultimu predchádzajúceho roku predstavoval 1,6 mld Sk, bolo vyplatených v dvoch tranžách dovedna 700 mil. Sk. Záväzky ŠFCH sa však vzhľadom na práce v roku 1999 nezmenšili, naopak - narástli na súčasných 1,996 mld Sk. Podľa posledných údajov je reálna možnosť splatenia časti dlhu vo výške 1,053 mld najskôr v júni tohto roku. Reálne financovanie ďalšej diaľničnej výstavby sa očakáva až v závere tretieho kvartálu 1999.
Odporúčame