co myslis, je vacsia sanca zaplav v Ruzomberku,alebo na strbskom plese?...
tak je to aj v nemocnici...vacsiu sancu mas nakazit sa v nemocnici, ako mimo nej,aj ked si davas akokolvek pozor..
no a kedze mame obchody, kaviarne, kadernictva zatvorene, tak sa mohla nakazit na dvoch miestach...nemocnica alebo potraviny...ci?

