Chlapci mojí zlatý Kotlebu sme mali voliť ohodne skôr, neboli by sme teraz tak zapredaný a rozkradnutý.
Chlapci mojí zlatý Kotlebu sme mali voliť ohodne skôr, neboli by sme teraz tak zapredaný a rozkradnutý.
To už majú 26 rokov zaužívane. Západné normi naším sedia štandartistom pasujú.
Táto debata bude ukončená z dôvodu nesplnenia úlohy vymyť Slovenskému občanovi mozog.
Nezastávam Matoviča ale Bugár je to isté.
ĽSNS vynechaj a budem súhlasiť stebou. ĽSNS ešte nič nečmajzlo.
Čiže bez papiera nás zdierajú? Máš to za klub v merlu..
Bugár je učenlivý, takto rýchlo sa prispôsobil smeru a sns.
Však to si vymenoval zbytok štandartných polit. podvodnikov
Zda sa mi, že odkedy sa Bugar zlepil zo Smerom, SNS a Sieťou sa začína štandartne vyjadrovať. Štandartne voličov okefoval. Nuž štandartný zlepenec je v kurze.
Odporúčame