Tretí plagat je TOP!
V jednom šíku továreň, rýchlik a tank s raketou.
To snáď nemôžu myslieť vážne...!!! :-DDDDDD
Tretí plagat je TOP!
V jednom šíku továreň, rýchlik a tank s raketou.
To snáď nemôžu myslieť vážne...!!! :-DDDDDD
Neoliberalna a ľavicová pouličná lúza je všade na svete rovnaká. Nevážia si tradície, históriu a vyžívajú sa v poulicnych nasilnostiach len tak, pretože môžu... Co ale fakt nechápem, je postoj miestnych samospráv. Ved mnohokrát ide o historické pamiatky. Dôsledok bude taky, ze radikálne belošské skupiny sa viac zomknú a radikalizujú.
Nech vsetky štáty Západnej Európy zhodia sochy panovnikov ktori vládli 16-20 st. Ktori budovali impéria v Európe aj mimo nej. Mnohokrát tieto impéria razili teóriu bielej nadradenosti. Nech v Dillí premenuju hlavnú železničnú stanicu kráľovnej Viktórie.. atd..!! Ved je to choré..
Zhadzovanie komoušských pomnikov si dovolím povedat je trochu iná story. Mnohokrát tieto pamatniky stoja na miestach pôvodných soch, napr teraz kauza v TT, kde dvaja cervenoarmejci stoja na mieste kde povodne bola socha Stefanika.
To je pravda, víťazi píšu dejiny. Ale taký gen Robert Lee po vojne prispel k zmiereniu Severu aj Juhu, dokonca pôsobil ako poradca v novej armáde Únie, prednášal na univerzite. Us army ma po niekoľkých predstaviteľov juzanskej armády pomenované základne, ako vzdanie holdu ich vojenským dovednostiam.
Prečo práve teraz to niekomu začalo taak strašne vadit??!!
Buranie soch je samozrejme ubohe, hlavne ked vo vacsine pripadov ide o historicke objekty. Ale este ubohejsie je to, ked si uvedomime co nastartovalo tento ošial rúcania soch v USA. Celu kampan proti symbolom Juhu spustil asi pred rokom čin jedneho cvoka, co vystrielal devat cernochov a na svojom FB mal profil s Juzanskou vlajkou. A ultralaviciarske kruhy to vyuzili na spustenie tejto kampane. Je to chore...!
Odsudil vsetky strany, kvoli pachaniu nasilnosti. Aky je rozdiel v presadzovani nazorov medzi neonazi a radikalnou lavicou, Antifa a Ciernymi pantermi (ktori tam tiez boli)? Ziadny! Obvzlast ked sa bavime o Charlottesville. Damonstranti mali jasne ohlasenu akciu a protiprotest sa zgrupol bez ohlasenia. A to netreba ani spominat, ze agresivni boli od zaciatku laviciari spolu s radikalnymi cernochmi.
Inak tu demonstraciu vo vacsine tvorili bezni obyvatelia, ktori len nechceli, aby sa burali symboly Juhu. to ze ty si videl len dokladne vybrate fotky radikalov este neznamena ze cely dav boli radikali
Este ze existuje net, kde je jasne vidieť, kto začal napadat a provokovat pokojnú demonstraciu juzanskych patriotov. Boli to "mierumilovni" lavičáci, Antifa a cierni radikáli (ti boli asi najaktivnejsi). Juzanski patrioti až prekvapivo dlho tolerovali nadavky, hadzanie fliaš a provokacie. Až neskôr odpovedali na násilie násilím. Preto Trump správne odsúdil nasilie zo všetkých strán.
Ten magor co vrazdil autom..., medzi ním a islam teroristami nieje žiadny rozdiel.
Odrapotal si svoje, asi aby mal klud :-((
Dúfam ze okrem neonacistov, členov KKK to bolo adresované aj teroristickej a rasistickej gruppe Cierni panteri, ktorých tam rozhodne nebolo málo a co sa týka agresivity v Charlotsville, boli v prvej línyi...
Konfederacna vlajka, odkaz vzbury "rebelstva", generál Lee, stratené životy starých a mladých farmárov..., na to všetko su Južania hrdi. Malokto z nich chce obnovenie akejsi konfederácie, ale akonáhle im začnú siahať na tieto symboly, ukážu co si o tom myslia. Je to chorý stav, ked kvoli nejakému cvokovi co pred rokom vystrielal deväť čiernych a na svojom FB ma južanskú vlajku, idu búrať sochy (vo vela prípadoch historické pamiatky) a idu zakazovat južanské vlajky... Nech niesu potom prekvapení ze vypukla nová rebélia...
Trump sa vyjadril správne (až mi je to pri ňom divnuo..) Odsúdil agresiu a to z akejkoľvek strany. Väčšinou to tak býva, ze laviciarska pakáž a tzv Antifa su práve tí ktori sa nestitia násilia a zakernych útokov. To su praví nackovia. Tak to bolo aj Charlotesville., pokojnú demonstraciu pravých južanov dlho provokovali "mirumilovni odporcovia"...
Na nete je niekoľko videí, kde južanskí patrioti v klude stoja pri soche generála a nikoho neohrozujú. Naopak, až s nepochopitelnou trpezlivostou odrážajú útoky, nadavky a hadzanie fliaš od agresivnych "pokojnych odporcov nacionalistov". Takto sa tvorí mediálny obraz...
PS: nedá mi, ale hovorit o nacionalistoch v USA je trochu pritiahnuté za vlasy ;-)
Narazanie do davu autom a to je jedno kto soferoval, je choré, úbohé a zákerné... TAK!!!
Majestatnost..., sorry hned ma napadol plavajuci rusky kriznik do Stredozemneho mora s taktickou dymovou kamuflazou :-DDDD
Oprava..studia zistovala kolko % hospodárstva vlastní najbohatsie 1% obyvateľstva (a nie kolko % národného majetku...)
Bratia Rottenbergovci su len špička ladovca. Abramovic, Prochorov, Malkin, Piotr Aven, Leonid Michelson, Viktor Vekselberg, Michail Fridman, Alekperov Vagit, Deripaska, Leonid Fedun, Eugen Schidler, Usmanov atd...
Pozornejsiemu citatelovi určite neusli "slovansky" znejuce priezviska. Aj preto sa vždy smejem putinistom, ked si Putina obhajujú ako vseslovanskeho ochrancu a bojovnika proti "svetovemu sionizmu" :-))))
Inak väčšinu týchto majiteľov Ruska spája členstvo v polooficialnom spolku OZERO (podľa rusky Jazero), je to jazero pri Petrohrade kde všetci vlastnia svoje dače na jednom mieste. Aspon ich rusky národ bude mat pekne pokope ked sa naštvú ;-))))
Podľa nedávnej štúdie, ktorá zistovala kolko percent narodneho majetku v tejktorej krajine vlastní 1% najbohatších, RF bolo na 1mieste, 1% vlastní skoro 75% Ruského hospodárstva. 2miesto Čína asi 64%. USA bolo tuším piate.
Samozrejme ze to je ukazovateľ nezdravo nastavenej ekonomiky a spoločenských pomerov.
Nic si z toho nerob, na svete ludia trpia aj horšími uchylkami...
Rusom netreba vela. Z času na cas pohrozit susedom, raz za 3-4 roky napadnúť cudzie územie, bonusom je vždy okupácia. K tomu všetkému prechádzky po tajge, dobre ze nie jazda na medvedovi :-DD a ktovie co všetko si ešte vymyslí... To všetko samozrejme len v tílečku alebo aj bez :-))))))
Ale férovo treba uznať ze na jeho vek si pánko drží kondičku...
Cs legie povodne mali bojovat proti bolsevikom, dokonca legionari aj chceli sa do bojov zapojiť. To ze veľmocí sa dohodli, ze novovzniknuta politická elita CSR sa nema do toho miešať, je druha vec. Ale nic to neznižuje na odhodlaní legionarov na cele so Stefanikom nakopat červeným zadky.
Bol to rok vpadu Horthyho, vznik SR, vypuknutie tzv Malej vojny, začiatok ww2, jednoducho udialo sa veeeela vecí. Musíš docitat kapitolu o roku 1939 v kronike do konca, aby si sa mohol hrdo hlásiť k modrým hlavám.
O tvojej "sčítanosti" svedčí aj snaha o príspevok k HG. Hlavná tarcha pri obrane vlasti v Malej vojne spocivala na SR armáde. Až neskôr boli HG zaclenene pod velenie armády a dodatočne vyzbrojené. HG sa nakoniec ani nestihli zapojiť do bojov.
Vela šťastia...
Ok, beriem spat tých Rusov, ale inak všetko ostatné platí bolsevici, komouši, cervení, cervenoarmejci, s tými všetkými by Štefánik nechcel mat nic spoločné, ani adresu :-)))))
Odporúčame