...o tomto bola posledná prednaska vášho oblastného vodcu?? :-))
Si smíšny, ako väčšina tragikomickych putinistov.. :-P
...o tomto bola posledná prednaska vášho oblastného vodcu?? :-))
Si smíšny, ako väčšina tragikomickych putinistov.. :-P
...že, "vraždy patriotov domobrany" :-DDDD
V Kremli to volajú "reorganizacia kádrov" ;-)))
Očuj Hoto.., co máš za problém.? Aké televízne noviny?? Ved to potvrdil aj sám Vodca a kopec jeho prisluhovacov, ako napr Strelkov...
Skús požiadať o nové noty ;-))
...ani som to nedocital. To co tvrdia putinisti z Kremla, alebo "ich" vysetrovacie komisie, to nestoji ani za ten strateny cas. ;o)))
Nebolo by to po prvy raz, co si banditi z vychodu vybavovali svoje ucty sami medzi sebou. A nebolo by to po prvy raz, co sa Kremel zbavil svojich povodnych spojencov., toho casu uz nepohodlnych.
Kazdopadne, ci to bola vrazda oganizovana jeho spolubanditmi, Kremlom alebo pomsta Kyjeva to je jedno. Tu plati, kto aky zivot vedie, tak aj končí...
Donaldova zahranicna politika je ako z 80ˇ rokov :o)))
Bude zaujimave sledovat, ako sa bude dalej chovat k Iranu, hlavne ked si zoberieme jeho totalne nekriticky postoj k Izraelu. Jeho nominacia na post poradcu pre Blizky vychod (jeho zať Kushner - ortodoxny zid), je priam vysmech mierovemu usiliu v Palestine., kedze ortodoxni zidia su prave tá skupina, ktora neprijima ziadne kompromisy!!!
Este ani nestihol dokoncit jednu celu vetu po inauguracii a uz nasr..al celu Cinu :-DDDD
To bude este kovbojka...
Jedine co sa mi na nom paci, je jeho principialny postoj k pristahovalcom (..aj ked formu by som zmenil) a snaha dostat americke podniky spat domov.
Dúfam ze BUKy budú darované aj so zaškolenými posádkami ;o)))
To je pravda, ale nikde na svete sa vlády nesnažia chrániť nasilnikov špeciálnym zákonom...
Kto tu je obmedzený..? ;-)))
Tento zákon ma podporiť tradičnú rodinu???!!! Hlupak kto to vymyslel!! Nejde o nic iné, iba o to aby sa znížila rozvodovost ruských rodín, zvýšila porodnost a popripade odbremenenie súdov od "malichernych" žalob zo strany poškodených žien. Teraz si žena poriadne rozmyslí či pôjde udať na políciu svojho denno denne nadr..aného mužíka alebo nie., ale hlavne ze Kremel môže statisticky ukázať ze sa znížila rozvodovost :-/
Inak som milo prekvapený z postoja ruských komoušov. Na to, aká je to politická lúza, majú celkom osvietený postoj..., teda na ruské pomery ;-))
Pétér..., ja diskutujem ku konkretnemu clanku o konkretnej krajine.
Nechapem komu je co divné. Krajina, ktora je schopna vrazdit ludi na cudzom uzemi a zaroven obsadit skoro polovicu zvrchovanej krajiny si snad nebude lamat hlavu s "nejakym domacim nasilim".. ;o))
Vidím ze si pozeral Spektrum TV, o WII a teraz robíš frajera..
Však Ukrajinci si môžu protestovať, kolko chcú., ked mali prezidenta burana a kreténa. To len Putin sa rozhodol anschlusovat UA z juhu a z východu.
rozumiem, asi prilis dlha veta na teba. Skus si ju vyznamovo rozdelit po čiarkách a spojkách :o))))
A kam by sa asi tak "LLR a DLR" oddelovali, ved ani Putin nechce tieto dva potraty.
Jemu vyhovuje mat toto uzemie plne zaclenene do UA tak, aby dobuducna hocikedy vedel opat rozduchat konflikt a tak destabilizovat UA. Vzdy to tak bolo, ze RF cez Donbas vydieralo UA.
Po ľudskej stránke samozrejme vyjadrujem sústrasť a pokoj jeho duši.
Po občianskej /spoločenskej stránke tvrdím, ze jeho názory, postoje chýbať nikomu nebudú...
EU treba reformovat ale nie rozkladat, takto bude Európa (ako potenciálne najsilnejšia ekonomika) odsúdená na manimpulovanie inými mocnostami, USA, Ruskom a po novom aj Čínou. Som zvedavý, ako bude hovorit Trump, ked začne silniet hnutie Calexit (odchod Californie z US), to by uz tak "veľká vec" nebola :-))))
"Veľká vec" podľa mna je, ze vymenoval svojho zaťa Kushnera (ortodoxny žid) za vyslanca na dohodnutie mieru na blízkom Východe :-DDDD. Vieme dobre, ze ortodoxni zidia su ludia, ktori ani zďaleka niesu pripravení robit kompromisiy s Palestincanmi., tak aký mier môže tento vyslanec dobrej nádeje priniesť??!! Jeden z jeho prvých bodov je vytvorit z Jeruzalema hlavne mesto Izraela. Co dodat..., dobre chalan začal :-/
...áno bude to ťažká cesta, ale verím ze na konci to bude úspešný príbeh....
Odporúčame