Ktorý je "môj čierny bastard"??? Nože povedz mi..., ty znalec všetkého a všetkých. Kde obhajujem kapitalizmus??!!
Tento systém, v ktorom žijeme, potrebuje modifikaciu, zmenu, ak chceš..., nový vietor. Tiez si myslím ze nastal cas a uz sa aj tak pomaly deje. Ale určite to nebude podľa bolsevickych a marxistickych blábolov, To iba ak tak pri pive s borovičkov v šenku, kam rad chodis :o)))))))
Problémom nie je súkromne vlastníctvo (ako tvrdil Marx), ale prerozdelovanie bohatstva.... Tak

