Zomrel bývalý kubánsky prezident Fidel Castro
Kubanci nemali šťastné storočie. Mafian a vykoristovatel Batista bol zvrhnutý "revolucionarom" Fidelom, aby potom tento zaviedol diktaturu roľníkov, zaviedol bolševizmus na princípe moci dynastie (vládnuť môžu iba príslušníci vyvoleneho rodu), to iste ako v Severnej Kórei. Chudoba a ťažká dezilúzua Kubancom tak strašnene skryvila charakter, ze z Havany sa stal jeden veľký doslova bordel, kde ženy za peniaze od turistu su schopné spravit čokoľvek. To všetko za podpory ich rodín, otcov, manželov. Proste smutné!!!!!
Držím palce Kubancom, je to krásna krajina, ludia. Havana ma svoje čaro a aj napriek tolkej biede, ktorú kubancom priniesol tento zvrhlý režim si ludia zachovali optimizmus, radosť zo života a aj nádej... Pre vela Slovákov ktorí by boli v takej situácii, niečo nepredstavitelné...