Čím skôr sa Ukrajinci zbavia zhnitého putinizmu, tým lepšie.
A dokonca vela Ukrajincov uz rozmýšľa v zmysle : či s Dombasom alebo bez, či s Krymom alebo bez, ALE hlavne bez primitivnych putinistov!!!!
Čím skôr sa Ukrajinci zbavia zhnitého putinizmu, tým lepšie.
A dokonca vela Ukrajincov uz rozmýšľa v zmysle : či s Dombasom alebo bez, či s Krymom alebo bez, ALE hlavne bez primitivnych putinistov!!!!
Jazdiť po ruských cestách je životu nebezpečné. Každý tam ma v aute buď pálku, alebo nejaký vykosťovák alebo rovno pištoľ. Je toho plný net, ako si tam riešia nezhody na cestách.
Nakoniec sa ukáže, ze motorkári blokovali mladikovi auto na parkovisku, alebo podobná blbosť... ;)
Môžeš sa na tom smiať, nemusíš, ale Japonci tento argument reálne používajú. Ako súčasť dohody Japonci ponúkajú investície Rusku na rozvoj a podporu Ruského dalekeho vychodu.
Japonci uz iné útesy obývali, myslím ze Kurily by, nebol pre nich žiadny problem :)
...ale však to sa zhodujeme, pozri môj príspevok nižšie.. :-D
Tuším si prepracovaná/ý... ;o)
Cisarstvo, alebo vláda šogúna, môže byt, nehadam sa. Nemám cas, ani sa mi to nechce tak gúglit ako tebe. Ale davaj pozor, aby ti neusla podstata v tolkej zaplave informácií. V 16 st boli Kurily pod admin správou Japonska. Rusi sa tam začali tlačiť v 18 st. To na margo tvojho pôvodného príspevku o historickom ruskom vplyve.
....áno to je pravda, lenže ani tí stredoazijski moslimovia uz niesu to co za zlatých dobrých budovatelskych čias. Dnes uz civilizacne, kultúrne a religiozne patria uplne do sveta sunitskeho wahabizmu. On síce povacsine niesu imigranti, historicky tam patria, ale su pod vplyvom všetkých tých zmien co sa dejú v arabskom svete. A arabský svet ich považuje za svojich a počíta s nimi.
....asi ti ušiel kontext, ja som ironicky reagoval na Silent Hill vyššie ;-)
Asi tak...
V Rusku je 15% moslimov, v Moskve 3-4 milióna moslimov.
Či je to Východ alebo Západ, to je uplne jedno. Islamizacia pomaly ale iste prebieha kontinualne všade rovnako. Ako Kaddafy raz povedal: My nepotrebujeme bojovat so Zapadom, my mame tu najsilnejsiu zbran, našu porodnost, vieru a hlavne mame kopec času...
Kto my? Co sme spôsobili? Ty poznas vsetky moje názory, na uplne vsetky témy??? Pochybujem...
Preklep..., Japonsko je preludnene a nie prevedené.. :)
...a k tej histórii. Ostrovy boli administratívne zaclenene do cisarstva v 16 St. Prví Rusi tam prišli až v 18 St. Infraštruktúru tam komplet vybudovali Japonci. Japonci majú ešte jeden, z ich pohladu nezanedbatelny argument. Japonsko je prevedené, nemajú miesto. Riešením pre nich su Kurily. Pokial by došlo k dohode, konečne by bola podpísaná aj mierova dohoda, stále je len prímerie!! Zmluva zo san franc. nieje žiadna mierova dohoda...
Dôležité boli Jaltska a Postupimska dohoda, kde jasne boli rozdelené Rusko japonské hranice ešte pred útokom Ruska na Japonsko. V nich sa hovorí iba o ostrove Sachalin!! Kuryli, s odvolaním na zmluvu z 1875 mali ostať Japonsku. To, ze zmluva zo San Franciska potvrdila Kurily pre ZSSR, ešte nic nemení na tom, ze Rusi jednoducho zobrali časť územia násilím a proti všetkým dohodam. Vždy to tak robili a ani teraz to nieje inak!!!
4:1 pre Slovensko na ľade a 1:0 pre maďarských fanúšikov v hľadisku ;o))
Ale víťazstvo je doma a to je hlavné....
Áno, spoločný útok na Japonsko bol dohodnutý na Jaltskej konferencii, kde bolo aj dohodnuté ze Rusi, ako odmenu môžu zabrať územia z čias Petrohradskej mierovej dohody 1875, to je Sachalin plus ešte nejake suostrovia, ale Kuryli mali patriť Japonsku. A tu je ten rozdiel a svojvola Ruska.!!
To je trochu Ina story. Japonci boli porazení vo vojne a amíci chceli postaviť pred trestný tribunal ich cisára Hirohita v štýle Noribergskych procesov. Ale cisár v očiach Japoncov je niečo ako boh slnka a amíci po jeho poprave by nemali šancu na "ukočírovanie" Japoncov. A tak vznikla dohoda s vladnucou elitou Japonska, cisár nebude popraveny (dokonca ho ponechali v urade) a amíci budú mat okupačnú správu.
Či je to na Východe alebo na Západe Ruska, to je jedno, všade ruská svojvola zanecháva neistotu. Hranice im nic nehovoria!!!
Kurylské ostrovy su nezákonne okupované..!!
Pekny výsledok :-DD
Gratulujem ...!!!
Inak statisticky je to tak, ze usporiadatelska krajina v MS nemá veľké šance získať zároveň aj titul.
Odporúčame