Pokial by RF podporilo vytvorenie Mezinar trestneho tribunalu, no tak automaticky by muselo aj akceptovat vydanie a potrestanie vrahov, comu sa samozrejme chce vyhnut. Ano, logika kaze, naco je tribunal, ked niesu podozrivi, ale to je bezna prax. Takto fungovala vysetrovacia komisia aj tribunal po vrazdeni v Rwande aj v Somalsku, vtedy to Rusom nevadilo.
Vrahovia su v Rusku a putinisti sa preto ohanaju prije..nými pravnickymi frazami a kluckuju...!! A ty im to žerieš.. :-/

