Na Rusko nie, iba na Putina ;)
Putinysti radi prepadajú falosnej predstave, ze Rusko je Putin a Putin je Rusko. To ani zďaleka tak nie je. Chvalabohu...
Na Rusko nie, iba na Putina ;)
Putinysti radi prepadajú falosnej predstave, ze Rusko je Putin a Putin je Rusko. To ani zďaleka tak nie je. Chvalabohu...
Jobbik, financovany Pitinystami si robí svoju domácu úlohu. Ich veľký vzor LiliPutin im ukázal ako sa prekresluju hranice.
Banda iredentisticka..!!!
Snowden, ktory dostal akoze politicky azyl v Moskve po troch rokoch poziadal US vladu o dohodu o vine a treste. Chce sa vratit do USA aj napriek hrozbe vezenia. Asi az taky raj tam nebude. A to sa bavime o Moskve, nie to este Krym...
Vacsina tychto zapadnarskych, putinystickych celebrit je kupovana formou danovych ulau, s cielom ich pouzit na propagandu, ktora si celkom iste najde svojho nekritickeho a nenarocneho citatela, ako napr. TEBA ;o))
By ma zaujimalo, ze kolko tychto celebrit aj naozaj zije v Rusku a nie len tak, akoze pred novinarmi na tlacovke..
:-DDDD
Teba normálne vidím v prvej rade s mavatkami v dave na Červenom námestí, ako s rozžiarenymi, jemne slzavými očami kricis zborové HURÁÁÁÁ, tvojmu nech boh dá, vecne zivemu vodcovi, generalovi, hokejistovi, archeologovi, kozmonautovi atd. PUTINOVI!!!
Si supeeeer, len tak ďalej, presne kvôli takým typom ako ty, rad chodím sem na diskusiu... :-DDDD
Latakia, Homs, Damašk, to nie je ani 20%. V prípade mesta Homs je to veľmi diskutabilne, či je pod vladnou kontrolou.
Zbombardovanie nemocnice je veľká tragédia, za ktorú musí byt niekto z us army potrestaný. A zrovna tak je aj zostrelené dopravne lietadlo nad UA vojnový zločin, za ktorý by mal byt niekto (Girkin a cela separ banda) potrestaný....
Sýria je uz v podstate nefungujuci stat, kde rusky kôň menom Asad ma pod kontrolou menej ako 20% územia. Americký kôň, menom "umiernena opozícia" pozostavajuca z desiatok ozbrojených sunitskych frakcii, ktore ked sa dostanú k moci, budú najväčší nepriatelia. Komentovať bastardov z IS ani nemá význam. Potom sú tam ešte Kurdi, jediná účinná zbraň proti IS.
Irak ma veľmi podobný osud ako Sýria, je nesudrzny a etnicky rozbitý. Z celého toho chaosu môže vyvstať jediný historický víťaz a to slobodný Kurdistan. Konečne by mal tento 40 miliónový národ vlastný stat!!
Lenže on si nezalozil účet tesne pred zostrelenim. Na tom FB úcte "Opolčencov" si ficali od kedy sa tam tie krysy zahniezdili. Bol zmazaný len status, nie FB skupina!!!
Ty iiiiitečkár.. Bože pomooooc!!!!!
Do obdobia prvých dazdovych zrážok v Syrii, alebo silnejšej púštnej búrky.. :-D
Potom UA bude vedieť, ze sa musí chystať na obranu...
Zober loptu, NIE drogy...
ty si neuveritelny... :-DDD
Hranice statov urcuju medzistatne dohody. Krym je sucastou UA na zaklade Budapestianskej dohody 95´. Pokial viem, ziadna ina, novsia dohoda nebola podpisana.
Takze Krym je v zlych rukach ;-P
Skoda, ze sa kremelski vojenski planovaci nerozhodli skor zasiahnut v Syrii. Takto by mier prisiel na UA skor a mrtvych by bolo mozno o stovky menej.
Treba obnovit poriadok v Donecku a Luhansku a neskor aj Krym bude opat Ukrajinsky!!!
To je sila :-DDD
...a mohla pokračovať: stahovavé vtactvo sa uz dávno vydalo na svoj zimný odpočinok, zrovna tak, ako stáda dovolenkujucich opolčencov z východu UA sa pomaly zberá na dlhu a strastiplnú cestu za urodnymi pláňami v okolí syrskeho Damašku.
Paraaada, Rusko-krajina neobmedzenych možností..
Ja nie som fanúšik USA zahraničnej politiky. Nie som "nikoho"troll, píšem co si myslím.
Pokial by ale nedajbože Putin mal tu ekonomickú a technologickú silu, ako USA, no tak to by sme len kukali čoho by bola táto beštia schopná.!!!!
Budme radi, ze ako reakcia na vojenské napadnutie UA zo strany Ruska, boli zvolené LEN ekonomické sankcie.
Minimálna podpora Putina pred vojnou na UA, krach projektu Rusko ázijskej zóny voľného obchodu, to sú hlavne príčiny vojny, aby sa odvrátila pozornosť bežných Rusov od vnutropolitickych problémov.
To je uplne jedno, ze co ich tam ťahá, či peniaze alebo presvedčenie. Hlavne nech uz konečne vypadnú z Ukrajiny a nech uz nechajú tých ľudí konečne normálne žiť!!!
Uz sú to dobré tri týždne od momentu, ked Putin ohlásil angažovanie v Syrii. Presne tak dlho sa darí udržiavať mier na UA. Zaujímavé....
Odporúčame