Ved práve o tom to je. Slovensko nemohlo byt oslobodené (a to je jedno z ktorej strany), kým tu nebudú okupanti. Tých sem bolo najskôr treba dotiahnuť. A tomu predchadzali uz spomínané provokacie zostrany komisarov. Ja sa len snažím poukázať na kopec klamstiev ohľadom SNP a zamlcovanej pravdy.
A ešte čo sa týka vstupu casti slovenskej armády do povstania, paradoxne vela ich prišlo práve kvôli obrane republiky, nakoľko úmyselne bola rozsirena fáma o napadnutí SK Nemcami. Co v tej chvíli nebola pravda, ale účelu to posluzilo...


