Putin posilní ruskú vojenskú moc v reakcii na aktivizáciu NATO
...ja neviem odkial utekaju obcania ci z USA alebo z Ruska.? Rusko ma jednu z najvacsich diaspor na svete. Emigracia z Ruska za poslednych 20 rokov je vacsia ako ruska emigracia za obcianskej vojny 1918 a uradovania bolsevikov dokopy. Co je pre rusku ekonomiku najhorsie je, ze utekaju kvalitny ludia, to marazmus len prehlbuje.
Rusko nema vo svete voj zakladne len preto, ze na to nema silu. Pokial sme ich zivili v ramci RVHP, ako tak drzali krok s USA. Pokial by rusaci mali na to, tak su 100xhorsi ako USA.
P.S. tiez nemam rad zahranicnu politiku USA, ale keby som dostal absurdnu ponuku, ci chcem zit v USA alebo Rusku, berem moznost A.