Milá Soska, na vrazdenie a genocidu Slovanov vôbec nepotrebujes žiadnych amikov, germanov či anglanov. Na to hravo stačili v histórii tvoji zboznovani rusaci a ako to dokazujú, je tomu tak aj v súčasnosti. Najviac slovanskych životov majú na svedomí naši panslavski ochrancovia. To by si ale nemohla citát slaboduche, konspiracne články. Ked sa tak nad tým zamyslim, ja sa ani nedivim že rusaci zo dňa na den našli toľko kolaborantov v 1948 v CSR, v 1968. Na ambasáde RF majú radosť, opäť im tu rastu nové kadre...

