Zo záhadného suseda sa vykľulo kresťanské združenie
To referendum uz zacina byt trochu otravne, hlavne ked si uvedomim ze vsetky tri otazky uz davno riesi nas pravny system. Poziciu rodiny dokonca mame vdaka RKC/KDH a nasich soc-bolsevikov zakotvenu v Ustave. Tak kam to chcu este vytesat, zlatymi pismenami na bratislavsky hrad??? Jedine, ze by Aliancia mala ambiciu ist do politiky, tak potom mi to dava zmysel. Akurat ze si robia kampan za peniaze nas vsetkych. Podla mna "B" je spravne. Tak ako mi idu hore krkom rozne gay pride pochody, presne tak isto ma otravuje tato slizka, podliezava RKC kampan. Jasne ze najlepsie je drzat deti mimo sexualnej osvety, potom aspon nebudu vediet, ze to co im robil fararko za plentou nie je normalne. Ved sa to stalo v kostole, to nemoze byt nic zle. Vsak ze farizeji...??!!