je mi z tych vasich rusofilskych zvastov na nic. tu zomreli desiatky vojakov, ktory nechcu nic ine, len vyhnat okupantov z ich vlasti. urcite manzelia, otcovia, deti niekoho. oni na rozdiel od teroristov, ktori tam prisli za prachy strielat do cudzej krajiny, len brania svoje uzemie. mam kamosa z UA, vystudoval tu na SK, nema nic spolocne s banderovcami a predsa isiel branit UA. vzdal sa pohodlia tu na SK. ale to vy, internetovi bolsevici nepochopite nikdy! Ked vas tak citam, ani sa nedivim kde sa zrazu v 1948 tu na SK vyrojilo tolko cervenych kolaborantov, co zrali novy poriad zo ZSSR. vidim ze ste opat zavetrili vasu historicku prilezitost...

