K+
ja by som chcel aby podnikatelia a aj zamestnanci mali také podmienky ako v Rakúsku,.......
zásadne nečítam
ale už vôbec, ale vôbec tomu nerozumiem
v takom Čile......
rady nepotrebuje, ale bude do roka a do dňa potrebovať Orbána
a ešte len budú šalieť....
opozícia ešte bude ľutovať, že nebude platiť 50 dňové moratórium
kdesi som čítal a vôbec , je to pravda?
Progresívne Slovensko/Spolu v prípade zloženia liberálnej vlády, ktorej bude súčasťou, plánuje zaviesť tzv. ekologickú daň majiteľom starších áut.
Odporúčame