"800-tisícová ukrajinská armáda by bola pre NATO bonusom"
No hej, len keď si ju Ukrajina bude platiť zo svojho, bude podstatne menšia, zbrojace Poľsko má štvrtinovú.
"800-tisícová ukrajinská armáda by bola pre NATO bonusom"
No hej, len keď si ju Ukrajina bude platiť zo svojho, bude podstatne menšia, zbrojace Poľsko má štvrtinovú.
Vystúpiť sa nechystáme, ale v dnešnej situácii by sa iba blbec nepripavil aspoň rámcovo aj na prípadné vystúpenie, ktoré môže nastať hoci aj rozpadom únie.
Je tam normálna Sihlianska planina.
Záleží, samozrejme. Je predsa rozdiel, či bude po roztopení ľadovcov pod nohami pevná pôda, alebo voda.
Vybudovali sa agendu na niečom, o čom boli presvedčení, že to neprejde. A ono prešlo...
" Zatiaľ čo v referende v roku 2016 sa za odchod vyslovilo takmer 52 percent ľudí, teraz ho podporuje iba 30 percent obyvateľov"
Dosť veľa ľudí možno chápe, že nemôžu podporovať odchod z niečoho, v čom nie sú.
"Je šokujúce si uvedomiť, ako veľmi je Moldavsko závislé od amerických fondov, čo sa týka nielen mimovládnych organizácií a médií, ale aj miestnych samospráv a mnohých verejných inštitúcií,“ povedala."
Nevolá sa to náhodou bábkový režim, alebo tak nejak? Just asking...
Čo majú americkí daňoví poplatníci napríklad z toho, že v Moldavsku je vyvážené mediálne prostredie?
Môžu zo zákona dostať mzdu v rozmedzí 12-36 mesiacov podľa rozhodnutia súdu. S penále by som bol opatrný, lebo mzda bude splatná až právoplatným rozhodnutím súdu. Okrem toho musia v pondelok nastúpiť do práce, čiže nechať svoje aktivity, môže tam byť čosi so zákazom konkrencie a ďalšie drobnosti na osladenie života....
Maznák zapustil.
Verdikt krajského súdi samozrejme nemôže byť precedensom.
Nemci zrejme majú čosi podobné, ako desaťročná povinná školská dochádzka. Decko skončí školu a môže ísť pracovať kamkoľvek. A aj pri armáde je v zásade jedno, či má 17,5 alebo rovných 18, tá psychická zrelosť tam aj tak ešte nie je.
Prečo v článkoch tejto autorky je pravidelne názor jedného respondenta uvádzaný manipulatívne v nadpise ako názor viacerých odborníkov?
"„Ak sa chcete zbaviť nepriateľov, vložte medzi nich klin. Zdá sa, že táto stará známa taktika ešte z čias Angeliky zabrala aj tentokrát,“ hovorí politológ Štefančík."
Neviem, kto je Angelika, ale používal to Sun-c’ tak pol tisíročia pred Kristom, dáma asi taká stará nebude...
Síce nerealistické táraniny, na druhej strane Ukrajina si vďaka Moskve privlastnila územia všetkých svojich susedov okrem Bieloruska. Možno by ich mohla vďaka tej dekomunizácii aj vrátiť, nie?
Keby si povedal Čečenovi, že je Rus, zrejme by si musel dosť rýchlo bežať.
Tak vplyvní starovekí Gréci mali bežne svojich chlapcov, len ktovie, ako sú na tom Čečeni. Ale je možné, že keď to na nich príde, tiež nepohrdnú...
Nehovorím o mentálnej úrovni, ale o zákulisnej podpore. Na rozdelenie silových rezortov sú dlhodobé dohody a myslím, že zainteresovaní veľmi dobre vedia, prečo tam majú Eštoka.
Nepodceňuj SaS 😀😀😀
Ďakujem za tip, ale ja sa predsa len uspokojujem inak 😉
Odporúčame