Ono je to s asociálmi stále dookola ten istý problém - esbéeska nie je agresívna preto, lebo sú to ľudia bez domova, ale preto, že špinaví, zasmradení a ožratí neustále otravujú ľudí, ktorí prišli do nákupného centra nakupovať. Ešte som nezažil konflikt s bezdomovcom, ktorý napríklad slušne predáva Nota Bene.


