To ani netvrdí. Je úplne jedno, s kým si tam chodil.
To ani netvrdí. Je úplne jedno, s kým si tam chodil.
Vo väčšine krajín sveta je to štátny sviatok.
Keď napíšem, že si debil, tak odteraz.
Mne sa vždy darí.
Naď síce bol v SMERe, ale čo to má s jeho sporom s Blahom?
Poniektorí tu tak zvyknú, samozvaná elita :-)
To je všetko v poriadku, len čo to má s Naď vs. Blaha?
Snáď áno. Ale veď uvidíme, potom sa ozvi!
Naď, resp. jeho právnik, bude musieť pred súdom preukázať, že Blaha vyslovil skutkové tvrdenie a nie hodnotiaci úsudok. Minimálne pred ESĽP to ako vtedajší člen vlády podľa mňa neustojí.
Taká chuťovka Thorgeir Thorgeirson v. Island: "hodnotiace úsudky môžu byť založené aj na zvestiach alebo príbehoch, ktoré sú širokou verejnosťou považované za pravdivé, pričom nemusia byť preukázané striktnými faktami."
Zodpovednosť majú všetci rovnakú. To je rovnosť pred zákonom. A tú rešpektujú všetky krajiny, nie len Slovensko. Zákon rozlišuje, keď niekto spácha čin napr. verejne, vtedy je trest vyšší.
Netáraj! To by bolo protiústavné.
"za osem mesiacov stihol z funkcie odvolať až 50 expertov"
Tak to je fakt škoda, taký personálne silný úrad asi nemali nikde na svete, či? :-))))
Nuž vetu: "The patterns we have documented raise serious concerns about the commission of war crimes and other atrocity crimes." by som preložil s použitím primeranejších výrazov, ako "možno" :-)))))
Je vlastizradcom iba ten, kto bol právoplatne odsúdený za vlastizradu? Ak áno, potom by mali byť úspešne žalovateľné aj výroky o tom, že Fico chráni zlodejov, o smeráckych zločincoch, tunelárovi Širokom, bodorovskej mafii, smerákovi Žilinkovi, atď...
Číňania na to idú rozumnejšie. Správa takého obrovského územia je drahá. Je výhodnejšie získať koncesie na ťažbu, postaviť si tam zariadenia a k nim vždy posielajú ochranku s vojenským výcvikom. A časom sa chlapci spária s miestnym obyvateľstvom, prinesú tam svoju stravu, predajú svoje handry a postupne na území získavajú väčšinu. A zatiaľ im infraštruktúru platí niekto iný...
Loď je dávno potopená, len potkany potrebovali rozhodiť siete, kde sa zase na pár rokov uhniezdia.
Záborská už má 76, takže k preobsadeniu :-)
Pre Slovensko je výhodné, aby čím viac europoslancov bolo vo frakciách.
Naaplikujú ti tampón a smiech ťa prejde :-)
Pozri sa do mapy, a pochopíš.
Čína sa dohoda s Pakistanom a z obkľúčenia ušla tým že si v Gwadare vybudovala obrovský hlbokomorský prístav Keď si teraz postaví ďalší na ruskp-kórejskej hranici, bude to mať obrovský strategický význam, lebo severná cesta do Európy je podstatne kratšia, ako cez Suez, a globálne otepľovanie je rýchlo a isto otvára... A z vojenského hľadiska - keďže Sachalin je ruský, bez problémov ponad Hokkaidó uniká z blokády aj smerom na severnú Ameriku...
Odporúčame