Minister vnútra a podpredseda parlamentu - to je ochranka. Pre 25 ľudí preprava na letisko, z letiska, potom opäť na letisko a z letiska, plus letenky, diéty, vzhľadom na časy možno hotel - vyšlo by to určite viac.
Ak chceme šetriť, začnime rôznymi konferenciami - stačí pozrieť centrálny register zmlúv - na letenky reálne idú milióny. Môžme zrušiť nezmysly ako čestné stráže, inaugurácie a podobné šaškárne - alebo aj chceme reprezentovať? Tak potom je v poriadku, ak politická reprezentácia ide špeciálom na futbal. Ale vzhľadom na priestor mohli ponúknuť miesta aj opozičníkom, keď už to zmierenie...


