Je skvele že v USA trvá prechod od jednej k moci k druhej až 2,5 mesiaca. Kroky Bidena vyrazne napomožu zlikvidovat barbarsky ruSSky režim aj bez Trumpa a jeho smiešneho proruSSkeho čoklíka s menom Elon Musk XYZ34 :-)
Je skvele že v USA trvá prechod od jednej k moci k druhej až 2,5 mesiaca. Kroky Bidena vyrazne napomožu zlikvidovat barbarsky ruSSky režim aj bez Trumpa a jeho smiešneho proruSSkeho čoklíka s menom Elon Musk XYZ34 :-)
Dufame a čakáme, že už čoskoro budú stovky takychto dronov na ukrajinskom bojisku :-) sučiastok aj malých prudových motorov a elektorniky a termovízie je v EU dostatok :-) Sláva Ukrajine ! https://www.armadninoviny.cz/kvadrokoptera-h…
Je veľmi úsmevné si spomenúť ako by putkan- "vskutku naozaj svetový stratég" :-) dostal infarkt pred datumom 24.2.2022 za 5 minút keby francuzi povedali že na Ukrajinu pošlu 5 brigád ! :-) :-) Dnes sa nad tym už nikto nepozastavuje a je jasne že ustupovať agresorovi v historii sa vždy ukazalo že neradno !
A nie je to trochu málo Antone Pavloviči :-)
Pritom realita je taka že USA už tento problem vyriešili lebo našli nové náleziska vzácnych zemin v Nevade a Oregone :-) https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/120813/n…
Cena masla za 75 pecentov dufam azda :-) Alebo že by nie????
Presne Čína sa snaži urobit embargo na dronove sučiasty Pritom drony vyrabaju v čine americke firmy ktoré tam výrobu dronov priniesli takže šme še pobavili :-) čina zakazala aj vyvoz bateriek pre drony do USA a komplikuje vývoz germania a lithia pre čipy a baterky do USA Myslí si že USA nebudú moct potom vyrabat čipy, drony baterky. Velky hit sa ale chysta v kategorii dronov ked sa začnu vyrabat 4-vrtuľové drony o velkosti asi 1 meter ktoré budu mat ale nie baterky ale prudovy motor na benzin Dolet dronu bude vačši, tym pádom nebude kamikadze ale bude opakovane použiteľný a aj jeho nosnost bude vačšia Prototypom je dron Hydra 400 ktorý unesie až 3 rakety Brimstone ktore su schopne autonomne zlikvidovat tank alebo vrtulnika Ka 52 A to za zlomok ceny tanku alebo Ka- 52 :-)
Ináč to video čo zverejnila Pravda SK. Jedná sa o útok v Kerči keď UA vyslala námorný dron vybavený lahkym gulometom, Tento bol schopný ostrelovat vrtulnik ktorý ho išiel zlikvidovat preto sa vrtulnik stiahol Následne tam poslali stihačku ale stihačka leti tak velmi rýchlo že námorny dron netrafila Nakoniec vyslali maly čln s vojakmi ktorý po tom čo dostaval dávky z guľometu sa tiež stiahol Ako celá akcia dopadla nevedno
Čo sa tyka o svetových správach či je to kanal alebo anál už asi v Grasallkovičovom paláci dneska asi nič moč nerozlišujú :-)
Tak Putkan by nikdy neprekusal skutočnost že vďaka svojim zásobám nerastných surovín, by Ukrajina za 10 rokov dosiahla životnu uroven krajiny akou je napriklad Saudska Arabia alebo Arabske Emiráty :-) A čo si praje náš Hranol pre vstup Ukrajiny do Europskej Unie to by im tiež bolo ukradnute a Hranol si skrátka namýšľa viac než na čo má skutočný dovod A preto aj Hranol skončí v base za korupciu s Kaliňákom a putkan zas do 10 rokov na šibenici :-)
1400 dobrých ruSSov včera otrčilo brká na Ukrajine. :-) Tak som sa netrafil Myslel som 1650 :-)
Plynu maju na Ukrajine takmer tolko ako má Norsko čo je hlavny dodávatel zemného plynu po ekonomickom kolapse ruSSkých dodávek dnešných dní :-) Plynu má Ukrajina druhé největší zásoby na evropském území. Prokázaná ložiska na dně Černého moře a na břidličných pánvích čítají asi 1,09 bilionu kubíků. To odpovídá asi dvěma třetinám prokázaných zásob Norska či Libye. Některé odhady hovoří ovšem až o pětinásobné velikosti — jak mořské dno, tak břidličné zdroje se totiž nestihly kvůli situaci po roce 2014 ještě důsledně prozkoumat.
Su to ložiská v oblasti Kramatorsk Kryvyj Rih. Vcelku jasné prečo Putkan túto vojnu začal.
Nerastne bohatstvo Ukrajiny -.------Železné rudy má Ukrajina celou desetinu světových zásob, titanu osmnáctinu až pětinu (i zde jsou průzkumy zatím nedokončené) a lithia největší rezervy v Evropě. K tomu například jedny z největších světových zásob grafitu.
Celkově se na ukrajinském území nachází ložiska 117 ze 120 průmyslově nejvyužívanějších surovin. Zvláštní postavení má pak ukrajinská ropa, jejíž doposud známé zásobárny by i bez nevyužitých břidlic mohly při náležité těžbě pokrýt stávající spotřebu celé Ukrajiny třikrát. Ukrajina přitom i před válkou ropu a plyn dovážela.
Tak 5 brigád NATO snáď ten Kryvyj Rih s 10-mi percentami svetových zásob Lithia, germánia a vzácnych zemín potrebných pre vyrobu čipov už snáď konečne pred putkanom ochrania :-) Je to linia Kramatorsk Kryvyj Rih kde sa tam nachádza aj Titán tak potrebny v leteckom , zbrojnom a kozmickom priemysle. Preto teraz ruSSkí okupanti zrýchlili https://denikreferendum.cz/clanek/34085-graf…
Mačke v parku chuderka :-( Bingo +++++
Ukrajine budu stačit 4 bomby a určite to bude učinnejšia zaruka a ochrana než členstvo v NATO. RuSSko má trauma z toho že Ukrajina bude vlastnit JZ. Ale možu si za to sami.
Tak ak to bol pokus kontrolovať eskaláciu pomocou odstrašovania JZ tak neuspešny USA sa práve rozhoduju že rozmiestnia v Europe ďalšie jadrove zbrane. Uspech by bol keby USA neurobili nič ale smola.
Kolaps frontu na Ukrajine ako vlhke sny miestnych dezolátov naozaj nehrozi Kolaps frontu je to čo sme videli nedavno v Sýrii. A s vyznamnou ruSSkou učastou :-) Ináč je zabavne ako Peskov hovorí že sa chcu dohodnuť s rebelmi aby ruSSke jednotky mohli spolahlivo a bezpečne evakuovat RuSSkym vojakom najskor teraz islamisti miekde odtínajú ich hlavy Velmi pravdepodobne! Na internete koluje spusta videi kde zapaluju rebeli ruSSké zástavy a dupajú po nich a fotia sa na raketometoch Uraganma delách alebo na lietadlach L 39 a ako odťahuju PVO Pantsir alebo Radar zp systemu S 400 :-) Zaujimave dezoláti naozaj Čoskoro ďalší diel na Ukrajine! Sleduje pokračovanie !! :-) už čoskoro na Vašich monitoroch :-) šme še pobavili
A lithiove bane v meste KRyvyj Rih preto chce vlastni Putkan- uvidime či mu to Trump dovolí :-)
Odporúčame