Tak Pellegrini podpísal zakon že ukrajinci dostanu u nas menej peňazí a teda skoro nič Takze už sa tym vyriešili slovenske problémy s cenami potravín, ubytovania aj benzinu že ano? Alebo žeby nie?? :-)
Tak Pellegrini podpísal zakon že ukrajinci dostanu u nas menej peňazí a teda skoro nič Takze už sa tym vyriešili slovenske problémy s cenami potravín, ubytovania aj benzinu že ano? Alebo žeby nie?? :-)
BTW Veľvyslanectvo Sýrie v Moskve má novú vlajku. Diplomati na balkón vyvesili zástavu protiasadovských povstalcov
dnes 11:32
USA administrtaiva už tiež používa číslo že velkost strat ruSSkej armády je 610 - 700 tisíc vojakov - zabitých zranenych alebo vyradených z boja- CITUJEM -------Rusko od své invaze na Ukrajinu v únoru roku 2022 utratilo více než 200 miliard amerických dolarů (4,6 bilionu českých korun). Uvedl to šéf Pentagonu Lloyd Austin v projevu na Reaganově národním obranném fóru v Kalifornii. Kreml podle něj zároveň utrpěl nejméně 700 tisíc vojenských obětí, ať už zabitých, nebo zraněných. Austin na fóru prohlásil, že ztráty Ruska jsou bezprecedentní a překonávají kumulativní ztráty všech konfliktů od druhé světové války. Vysoká čísla podle serveru Ukrajinska Pravda označil za „ohromující cenu“ ruské agrese.
Zamrznutie bojov na sučasnych hraniciach na Ukrajine znamená, že si ruSSkú ustavu ruSS8ci možu strčit tak ukurát do PERdele :-)
Neboj operácia prebieha podľa plánu :-) Len gesto dobrej vole sa prestahovalo do Sýrie :-)
Kolko im S- 400 systémov zostalo budu ruSSáci čoskoro počítať na prstoch jednej ruky :-)
A čo slovenský pastier oviec už barana vymydlil :-) Alebo odiišiel do Sýrie :-) Na internacionálnu pomoc? :-)
Ak ruSSKo utraitlo za vojnu 200 mlrd dolárov tak USA nemohlo zaplatiť pre ukrajincov niečo za 350 mlrd dolarov ako vravel Trump Je to uplny nezmysel https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Merz je pravdepodobny buduci kanclér ktorý sa už jasne vyjadril že Taurus dodá ihned lebo to už schvalil Bundestag !
Aktualitka: Vybuch auta v Donecku- jednalo sa o vraha z FSB ktorý mal na svedomí vraždu ukrajinskych zajatcov z Olenivky- Karma je zdarma! https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Stačilo počuvat v sobotu rozhovor Visolajskeho na TA3 a ten sypal fakty z rukáva a presne každy bod predstavil kde sa kradnu nie milióny a nie desať- miliony ale miliardy Eur na zdravotnictve !!
Tak hamletovska otazka je čo take školne za Pravnicku Fakultu v Sladkovičove ktoru riadia arabi až z Libye? šme še pobavili : Ale spravna poznamka Ja ked som šiel na medicinu musel som zverejnit svoj zdravotny stav či som zdravy - ficiak na hlavu evidentne zdravy nie je ale čo taka pečienka?? Zverejnit som musel aby som mohol študovat medicinu- študium stojí štat vela penazi Svoj zdravotny stav musi zverejnit aj ficiak lebo sa tvrdí že žiadny atentát sa nestal a je platený z našich dani A to nie nejako velmi zle :-)
Štetky, chlast, vulgarity a transplantovaná pečienka To je obraz dnešného Slovenska. A nejaká Laššáková lepí bilboardy po celom Slovensku že: "Ja miluje Fica" :-) šme še pobavili
Hranol sa vydal na vopred strateny boj. Ako bude vysvetlovat ludom ked napriklad 30 lekarov bude sediet vo vazeni a budú chýbať ve nemocniciach plus reputačné hanba pre sučasnu vladu- tej je reputacia ale aj tak ukradnutá keď zmanipulovali voľby. Lekári sú hrdí ludia nepoddaju sa mafii. Radšej si pojdu sadnut hoci aj do vazenia, Okrem toho v marci každeho kalendárneho roka maju lekari už vyčerpaných 400 hodin nadčasov podla Zák Prace a ich penťácky zamestnávatel im dava vždy podpisat papier, že od marca budú služiť viac ako 400 hodin a že budu dobrovolne porušovat Zak.Prace Riaditel im to da podpisat aby mal od nich pokojA čo ked teraz to všetci lekari odmietnu podpisat? Tak potom sa pohotovostne sluzby aj tak zaseknu a od marca nebude ziadny lekar sluzit pohotovost v Nemocnici A ten vynimicny stav do 2 mesiacov pred novym zakonom mohol vyhlasit len raz už teraz platným zákonom. Dnes to upravili že 2x teda na 4 mesiace A čo potom Hranol?Nie nemozeš to vyhrat pečienkár nemožeš :-)
A amíci nie je pravda že sa do toho v Sýrii nepletú. Teda Trump zasa klame aj ked zatial drži kormidlo Biden a ked pride Trump už bude vymalované :-) Američania sa postarali o to , aby bol oslabeny Islamsky štat v sučasnych bojových frakciách v Syrii čo najviac https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-bli…
Nezastavil sa postup ukrajincov ale postup ruSSOv. Nikto si nerobí ilúzie že za súčasnej situácie by mohli ukrajinci na ruSSov tlačiť. Západ dodal totiž proste málo zbraní. RuSSI dosahuju podobne ako pri orgazme svoj vrchol :-) Keď by dodal Trump dostatok zbraní, ukrajinci su hrdý národ, nie ako my slováci a verim že rukovat na front by išli aj babičky a tych ruSSkych alkoholikov by umlatili aj vidlami :-)
"Šme še pobavili"- vyhodňare vyhodňare :-) Aktualitka: "Rusové kvapem opouštějí Sýrii jako Američané Afghánistán "- https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-bli…
Ulkrajinska spravodajska služba Budanova: " Ukrajinci už uspešne zničili 1/3 všetkých palivových zasobovacích kapacit ruSSKej Armády" Sláva Ukrajine :-)
A pozajtra by mohlo príst na rad Podnestersko :-)
Putkana sa čoskoro budu chciet zbavit vlastní ruSSi ale najma ruSSkí oligarchovia. Ekonomika ruSSka v mínuse, teda v perdeli, strata Sýrie, ekonomicke sankcie, zakaz cestovania pre všetkych ruSSov do celej Europy. Už len pre toto by sme my vychodna europa mohli byt spokojní keby nezúrila na Ukrajine vojna Skusia teda zahrat hru "Ved my sme toho Putina obesili tak nam tie sankcie prosím odpustite" :-) :-) :_-) šme še pobavili :-)
Odporúčame