RuSSKý pruser v Sýrii je naopak priazniva sprava pre Turecko ktoré nepochybne k tomuto pruseru velmi aktivne dopomohlo :-) https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/dom%C3%A1c%…
RuSSKý pruser v Sýrii je naopak priazniva sprava pre Turecko ktoré nepochybne k tomuto pruseru velmi aktivne dopomohlo :-) https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/dom%C3%A1c%…
Bojovníci z gruzínskych légií na Ukrajine sa masivne vracajú domov do Gruzinska Po zmanipulovaných volbach v Gruzínsku ruSSkou hybridnou vojnou - ako aj dokazatelne monohymi falošnymi hlasmi vo volbach - možeme čakat že po Sýrii príde na rad Gruzinsko a vypráskaju odtiaľ ruSSKý vplyv ako sa sluší a patrí Zvlást po tom čo ruSSko pred nedavnom vojensky napadlo aj Gruzínsko a okupuje čast jeho uzemia. Uvidíme teraz akí odvážny sú gruzínci potomkovia hor a horalov ( určite sú teda odvážnejší než by boli slováci nepochybujem :-) Teraz je pre gruzíncov najvhodnejši čas sa zbaviť ruSSkeho vplyvu lebo ruSSko je dnes oslabené ako nikdy :-)
Pre ruSSKe dezinformácie platíme peniaze stále aj my slováci. A nie male peniaze. Isty rakušan pan Jan MArsalek mal krytie od ruSSkych tajnych spluzieb a podarilo s amu spreneverti 3 mlrd Euro cez firmu Wirecard. Krytie aktiv z tychto podvodov dnes platí aj Slovensko Hlavne že teda konsolidujeme financie Aj ked neskonsolidujeme vobec nič lebo dane u nas nebude platit nikto z bohatych ani zbohatlíkov :-) https://index.sme.sk/c/23418090/wirecard-zan…
Dňa 23.4.2021 predal haščák SME SK Sorošovi šme še pobavili :-)
Ficiak ide svoju propagandu ako Bašar Asad a Putkan- citujem ficiaka "Dennik SME SK ktorý citujete je dennikom pána SOROša" :-) Dopadne aj preto Hranol ako Bašár Asad!
"Všetci vieme ako ficiak miluje kolu" :-) :-) šme še pobavili. Celé Slovensko pracuje pre Pentu( teda určite politici a poslanci SMEROhlasu a ciganikova atd ). Čast "zlatej sliepky slovenského zdravotnictva" si kedysi roztrhali Penta a Paška. V sobotu v dialogoch STV pri prvej vete napadol ficiak novinára že cituje "Sorosove medium dennik SME SK" Tak za prve dennik SME SK nie je na zozname dezinformačnych medií - konspiratori.sk - ako su Zjem aj Vlek Po-Hlavné Spravy a INFOH-OUNA SK a okrme toho dennik SME SK predal sorosovej nadacii samotný Haščák teda Penta šme še pobavili :-) Redaktor ale zareagoval zle a neskoro https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
Všetky Trumpove súkromné firmy už asi 14 krát skrachovali tak on v tom mal vždy veľký hokej :-)
Španielsko sa tiež nesnaží obládnuť celý svet. :-) Dokonca ho to ani nenapadne :-) šme še pobavili :-)
RuSSko so svojim HDP ako má Španielsko by už konečne malo prestat snažit sa ovládnut celý svet a malo by zapezpeciť radšej zachodky, cesty a kanalizaciu pro svojich obyvateľov :-)
Padol Bašar Asad a rozsypal sa ruSSký vplvy v Sýrii Diktator a masový vrah padol a keby zostal doma bol by popravený. Ukazuje sa že ruSSko už nie je taká velmoc akou bola kedysi skutočne ked existoval Sovietsky Zvaz - aj ked bol zaostalý a s nízkou životnou urovnou bežných obyvatelov, ale v tom čase bol vojenská a hospodarska velmoc a mal HDP 6 na svete- produkcia tankov železa atď- Dnes je to 11. miesto čo sa týka Gross HDP čo je naoko dobrý výsledok ale HDP per capita je 54. miesto vedľa Panamy ( a o 30 percent nižší než na chudobnom Slovensku ) Myslim nemusim vysvetlovat čo je HDP per capita- je to prijem každeho jedneho russa pre živobytie - Padol tým aj ruSSky vplyv v celom Stredomorí a narušilo to logistiku všetkých domnelých ruSSkych kolónii v Afrike RuSSko na to už skrátka nemá!
Analógia hybridnej ruSSkej vojny širenie je propagandy ako aj šírenie dezinformácií ku ovladnutiu toho aby ludia boli proruSSkí. Ovládnutie ludskej mysle a správania sa jednoduchých až primitívnych ľudí- to je niečo čo ukazuje aj tento experiment - https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-…
Ak jeon " ruSSofilcka" tak jeho výrok nedáva žiadny zmysel :-) šme še pobavili :-)
Daj si ich všetkých do blokácie tak ako som to urobil ja. :-) Je to nutne opatrenie zdravia a psychickej hygieny . Škrabkať su rukou v hovienku každy den nestoji za to. Diskusie s nimi to je ako škrabkat sa a vŕtať sa v ho.vienku :-)
Čakáme že dnes znova otrčí 1700 dobrých ruSSov brká na Ukrajine. :-) Sláva Ukrajine ! .-)
Pardón opravujem sa Pani Ingrid Szabova nie Nagyová, aby som bol presný. Preklep. Predtým to mala na starosti pani Kristína Nagyova ( pracujeme na to už dlhšiu dobu ) tak som sa pomýlil. Ale dotiaheneme to do konca aj tak Ficiakova vláda musi padnut právne čistým sposobom!!
Výsledok volieb na Slovensku ovplyvnil podporu Ukrajine! GAY-pele a ficiak obmedili davky poskytovane ukrajincom čo sa týka sumy aj dlžky mesiacov podpory "Sladké usta ale tvrdia že pomahaju! Pomáhaju?? Voľby boli na Slovensku aj tak zmanipulované! Neskontrolovateľné a zmanipulované sú tieto volebné okrsky: Dunajská Streda, Komárno mesto a okres, mestá ako Veľký Meder, obec Bodza-neskontrolovateľné! - zodpovední sú Ingrid Nagyova a primátor Kessegh. Stojí to na súdoch a blokujú všetko !! Fico vládne podvodom a bez mandátu. Zmanipuloval voľby. Aj keď výsledok volieb bol tesný.
Osa zla sa rozpada Iran sa boji vlastnych obyvatelov a ekonomicky kolabuje. Pri zahlasovani o ruSSkej invazzii na ukrajinu bol vysledok 141:5. Jedna krajiny z patky uz vypadla este ostáva vyskrtnut 4- BiloruSSko Eritrea Sev korea, Iran
Tunajsi Adolfikovia mektaju o krpatom pedofilovi z moskvy ktory zije v bunkri😃
Tak zamektajte niečo proruSSke onuce o Hranolovom pseudoatentate😃
A ak tu lekarsku spravu neukaze postarame sa o to aby to nariadil sud. Nemoze si nechat transplantovat pecen s tym ze to bol atentat. A obmediz pritom zhromazdovacie pravo a udelit si rent! Dost bolo mafia!
Odporúčame