V Torecku su silne boje aj v dedine velka novosilka aj vsade. V kursku ukrajinsky marinaci na severe prielomu u Pogrebki obsadili asi 4 dediny 😃
V Torecku su silne boje aj v dedine velka novosilka aj vsade. V kursku ukrajinsky marinaci na severe prielomu u Pogrebki obsadili asi 4 dediny 😃
Ficiak moze za 5 minut rozptylit pochybnosi o "psedoatentare". Staci ak ukaze lekarsku spravu plus to ake ma jazvy na bruchu😃
Najnovsi trik proruSSkych trolov je vam poslat na email malware s priponou jpg. Neklikajte na tieo subty. Aj ked su od vasej matky vas pribuzny moze uz mat hacknuty email
Mladi lekari odchadzaju do Čiech aj preto ze sa stretavaju z nezaujmom a aroganciou manazerov penty. Teraz budu odchaduat viac ale pozor. Lekar co naozaj odide uz sa nevrati Idudu jeden dvaja a rozpadne sa cele oddenie plucne krcne atd
Bingo a plus +++
To je cirkus bizar zvany Slovensko 😃 A co ak 3/4 tychto lekarov naozaj odide do anglicka a Nemecka kde dostanu dvojnasobny plat. Asi zavola lekarov z bieloruSSka a syrie alebo ruSSka ti sem pridu radi Ved uz nesmu ist ano do Viedne
Niekto ma doma fake taxi iny zas fake atentat. Aka krajina taky FAKE však že Hranol😃😃
Klame až sa práší. Plat lekara je bez sluzieb 2500 v čistom. 4000 tisic v cistom ma len sukromny lekar ktory si uctuje registraciu a cakacie terminy co je aj tak zakazane ale nikto to nekontroluje. Lekari tiez v marci dovrsia 400 hodin nadcasov a aby riaditel mal.klud da im v marci podpisat papier ze budu pracovat viac ako 400 hodin nadcasov co je proti Zakonniku prace. Lekari tento papier odmietnu podpisat a bude tam kde je dnes. Ani drakonicky zakon mu nepomoze
Takže niekto ma FAKE Taxi niekto zasa FAKE atentát 😝 Aka krajina taky fake všakže Hranol. ...šme še pobavili
Trolovia zo Dumracnej maju zradcu😃 prave nam prezradil ze teraz je v mode pre hacknutie pocitaca poslat subor s priponou jpg na email dotycnej osoby. Maju s tym vraj najvacsie uspechy. Takze slušni ludia nikdy neklikajte na pripony jpg od neznamych autorov. Dokonca Vam tento malware moze odoslat aj vas vlastny brat alebo Vasa matka ak uz maju hacknuty ucet Teda pozor!
Hranol povedal źe na Ukrajine "sa chystá pekný Mnichov". To nás tešî pretože vieme že Hranol vzdy klame a teda v skutočnosti to bude uplne inac 😃
Ak to takto pojde dalej bude sa chciet ficiaka zbavit aj taka mega-chobotnica akou je Penta😃😃😝
2500 euro ciste bez sluzieb
Lekarov uz ficiak chce posielat do vazenia a vymyslel na to novy zakon. Je to vykopavanie otvorenych dveri a pravna tuposť ficiaka. Uz dnes existuje zakon kde moze vyhlasit vynimocny stav a lekari potom chodit do prace musia. Ale moze to tak trvat len 2 mesiace. Lekari su tvrdohlavy a mafii sluzit nebudu Radsej naozaj pojde do nemecka a anglicka kde dostanu dvojnasobny plat. Platy lekarov su totiz 2500 euro bez sliziev. V nemecku rakusku a anglicku kde je nedostatok lekarov su dvojnasobne. Plat 4 tisic v cistom ma len niektori ambulantny lekar ktory si uctuje za registraciu a cakaci zoznam. Ficiak šliapol zas do houna 😃
Aktualna sprava. Utekajuce lietadlo s Asadom zmizlo z radarov? Takze putkan to dal s Asadom na Prigozhina 😃😃😃😝. šme še pobavili. Logicke to je viac nez sa zda RuSSko sa snazi v ociach OSN Činy a BRICS-u vyzerat ako demokraticka krajina. UschovavanievAsada v kremelskom.
palaci by im tento image kazilo 😃😃😝
Ty sam sa uz asi nezobudis nigdy 😃
Je dobre si pripomenut ze aj taky Iran je trochu na pokraji kolapsu Ekonomika mena sa ruti hospodarstvo stagnuje a ajatolahoviasa najviac boja vlastnej populacie. Iran ma 90 milionov obyvatelov
Takze aj Zelenskyj je spokojny. Znamena to zu ru SSi cherson ani zaporozia ani charkov nedobiju uz ani meter. A vymeni sa k tomu este kursk. Rozbitu krajinu donbasu budu mat az do kolapso ruSSka. Sankcie budu pokracovat RuSSko ma v ustave aj cherson a zaporozie Preco potom utoci v charkove? De facto ziadnu z tychto oblasti nema uplne obsadenu a uz ani mat nebude. To bude pre putkana prehra
Tak oni maju v usa silni propagandu Ved to co siril Tucker aj jeden velmi znamy americky bloger na internete to bola cista ruSSka propaganda Realita moze aj dufam ze bude uplne ina😃😃😝
"Matýsek se posral". Asad utiekol zo Syrie a putkan prisiel o dalsiu provinciu 😃
Odporúčame